Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,541
  Postimet n Bllog
  3

  Rrjetet sociale: "Shqiptar far na bt! Bt kryeministr nj shofer q nuk di t'i japi makins!"

  49 vje Kryeministr, 53 vje shofer

  Emri: rama-timoni-ok.jpg

Shikime: 292

Madhsia: 25.8 KB

  Prgjat gjith fushats zgjedhore krkoi nga shqiptart q ti jepnin timonin e qeveris. E duket se krkesa e Kryeministrit Edi Rama, sipas rezultateve t deritanishme t zgjedhjeve po plotsohet.

  Timoni i krkuar nga Kryeministri Edi Rama nuk kaloi pa humor, pr faktin se vet ai nuk di ti jap makins, detaj t cilin ai vet e ka trajtuar disa her.

  Ky sht edhe rasti i ksaj fotoje, t ciln Kryeministri Rama e ka shprndar n faqen e tij n Facebook, ku shkruhet:

  14 vje u b basketbollist, 22 vje u b piktor, 34 vje u b ministr, 36 vje u b kryetar bashkie, 41 vje u b kryetar partie, 49 vje u b kryeministr dhe 53 vje u b shofer.

  Emri: rama-shofer.jpg

Shikime: 200

Madhsia: 45.1 KB

  TV Klan

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,541
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Rrjetet sociale: "Shqiptar far na bt! Bt kryeministr nj shofer q nuk di t'i japi maki

  Pjerin Ndreu fyen Ramn/ Ishe kryeministr, u bre shofer

  Emri: auto_Untitled-251498489669.jpg

Shikime: 179

Madhsia: 46.7 KB

  Deputeti i Partis Socialiste, Pjerin Ndreu, i ekzaltuar nga rezultati i zgjedhjeve, ka ofenduar kryeministrin Rama.

  N nj koment t tijin n rrjetet sociale ka pasyruar karriern ndr vite t kryeministrit Rama, ku ajo q bie n sy sht se kreu i qeveris e ka nisur si basketbollist pr t prfunduar shofer.

  Pr m shum shihni foton:

  Emri: 19251231_10155087248353283_1321706242_n1498489719.jpg

Shikime: 138

Madhsia: 20.1 KB

  Syri

 3. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Rrjetet sociale: "Shqiptar far na bt! Bt kryeministr nj shofer q nuk di t'i japi maki

  Albo, mblidhen veten mor burr, ca ke qe e perjeton kaq shume?
  Ca pret ti mor ca pret? Pret meten dhe berishen tna shesin te serbi dhe greku? Mallkuar qofshin dashakeqesit e Shqiperise.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •