Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,928
  Postimet n Bllog
  3

  Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesmarrja rreth 43%. M e ulta historikisht

  Shqiptart votojne sot pr t zgjdhur prfaqsuesit n Kuvendin e Shqipris pr 4 vjett e ardhshm. N t gjith vendin votimi ka nisur n orn 7:00 dhe vazhdon deri n mbrmje. N kt hapsir mund t ndiqni dhe kontribuoni me prvojat tuaja dhe lajmet q vijn gjat dits.

  19:00 - KQZ ka urdhruar shtyrjen e votimit me 1 or, deri n 20:00 pr t lejuar votimin e sa m shum njerzve.

  20:00 - Pjesmarrja e projektuar nga KQZ n rang kombtar llogaritet t jet rreth 43%. (Top-Channel). Nse kjo shifr qndron deri n fund do t ishte pjesmarrja m e ult historike. N vitin 2013, pjesmarrja ishte 53%.

 2. #2

  Pr: Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesmarrja rreth 43%. M e ulta historikisht

  Nuk ka rendesi perqindja e votuesve,rendesi ka...se jemi edhe ne merak nuk po na ze gjumi naten ;a ishin te lira dhe te ndershme ? Se ndejtem edhe 90 dit ne ader,na futi shoku Gramoz me zorr qe zgjedhjet mos te na i prishte Sorosi me parat e droges !

  Edhe aman,si na doli partia e presidentit tone te dashur ? Integrimi me trasparenc sa perqind mori ?

 3. #3
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972

  Pr: Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesmarrja rreth 43%. M e ulta historikisht

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Nuk ka rendesi perqindja e votuesve,rendesi ka...se jemi edhe ne merak nuk po na ze gjumi naten ;a ishin te lira dhe te ndershme ? Se ndejtem edhe 90 dit ne ader,na futi shoku Gramoz me zorr qe zgjedhjet mos te na i prishte Sorosi me parat e droges !

  Edhe aman,si na doli partia e presidentit tone te dashur ? Integrimi me trasparenc sa perqind mori ?
  Mua cdo debat, cdo dialog qe zhvillohet, qofte ne internet emisione televizive dhe aq me keq ne parlament, rreth gjarjeve politike ne ate vend, me duket si ajo loja e femijeve qe besojne se lodrat e tyre jane te verteta .

  P.s nese eshte e vertete qe votat jane blere me parate e droges, dicka qe nuk eshte e pabesueshme, do te thote qe kesaj rradhe paska blere edhe 'demokrate'. Sa turp per 'demokratet' sa kollaj qe shiteshkan tek armiku i idealit!!! hahaha
  Ndryshuar pr her t fundit nga Maqellarjot : 26-06-2017 m 16:46
  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

 4. #4

  Pr: Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesmarrja rreth 43%. M e ulta historikisht

  Citim Postuar m par nga Maqellarjot Lexo Postimin
  Mua cdo debat, cdo dialog qe zhvillohet, qofte ne internet emisione televizive dhe aq me keq ne parlament, rreth gjarjeve politike ne ate vend, me duket si ajo loja e femijeve qe besojne se lodrat e tyre jane te verteta .

  P.s nese eshte e vertete qe votat jane blere me parate e droges, dicka qe nuk eshte e pabesueshme, do te thote qe kesaj rradhe paska blere edhe 'demokrate'. Sa turp per 'demokratet' sa kollaj qe shiteshkan tek armiku i idealit!!! hahaha


  Ashtu eshte,jemi popull qe ata tallin by.. dhe njerezit i marin seriozisht. Jo vetem populli por edhe te gjithe mediat ne pergjithsi jane ne nje nivel kulturor praprambetje qe eshte llahtar. Aty eshte bashkuar mizerja me injorancen qe eshte bere nje vend i pandreqshem.


  Votat nuk i blen paraja e droges se paraja e droges eshte jashte politikes sepse jane investime kriminale ku rreziku eshte i larte. Votat i blejne tenderat dhe vendet e punes. Sa per "Demokratet" jane fajtoret kryesor per te gjitha maskaralliqet e ketyre 25 vjeteve. Jane pjesa me kot e atij populli...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •