Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  173
  118 falenderime n 104 postime

  Pr k do t votoni nesr!?

  E shtun, 24 Qershor, 2017. Nj dit para zgjedhjeve t prgjithshme, Shqipria sht futur n 24 ort e Heshtjes Zgjedhore. Asnj subjekt apo parti politike nuk ka t drejt t bj fushat, sipas Kodit Zgjedhor. Po ju, a jeni bindur pr ta uar votn n ndonj drejtim, apo nuk do t votoni fare?

  Emri: c51ba79f9ac72ae94cd9d9f1e7c997352fbe742e.jpg

Shikime: 376

Madhsia: 17.8 KB
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  173
  118 falenderime n 104 postime

  Pr: Pr k do t votoni nesr!?

  E di qe komenti im mund te sjelle shume pakenaqesi ne forum por eshte nder privilegj dhe obligim te votosh per partine socialiste , sepse ka nje lider dhe kryeminister te tille si Edi Rama , garancia jone per nje shtet dinjitoz dhe krenar , dhe qe Shqiperia e kombi shqipetar do te eci ne drejtimin e duhur ..
  Futja ne BE kete vite, do ishte qershia mbi torte. ✌✌✌
  Silence is golden.

 3. #3
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,467
  Faleminderit
  28
  76 falenderime n 70 postime

  Pr: Pr k do t votoni nesr!?

  Dinjitet me Tom Doshin dhe Mark Frrokun sebashku me fshataret anembane atdheut qe te detyruar nga Rilindja kane braktisur agrikulturen tradicionale per te mbjellur hashash.
  Te mos flasim per zero premtimet e pambajtura (nga 40 e ca) te programit te rilindjes te vitit 2013-te!
  Te mos flasim per 3-4 miliarda euro qe iu mungojne buxhetit te shtetit do vit pa u ndertuar asnje veper publike! ZERO..

  Nqs nuk ju dhimbset vetja dhe ardhmja e familjes tuaj, votoni Edvinin, meqe ju pelqen sapuni per djathte!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime n 441 postime

  Pr: Pr k do t votoni nesr!?

  Pyetja nuk eshte plotesisht e sakte. Pyetja e drejte duhet te ishte a duhet te jete ; per ke do votoni neser qe te vjedhi ne emrin tuaj ?

 5. #5
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  173
  118 falenderime n 104 postime

  Pr: Pr k do t votoni nesr!?

  Nga Blendi Fevziu

  Ka ende shum pr t’u numruar, por tendeca e ktyre zgjedhjeve duket tashm qart. PS me gjas do t qeveris e vetme, duke pasur n autobuzin e saj elektoral votat e thuaj gjysms s Shqiptarve.

  LSI jo vetm ka konfirmuar votat e marra n nj koalicion n 2013, por besohet se i ka rritur ato, duke qen n disa qarqe t vendit forc e dyt politike.

  PD ka pasur nj humbje shum m t thell se sa ajo e 2013, q mendohej m e thella e historis politike t saj.

  Do ket koh pr analiza dhe pr t gjetur gabimet, por deri tani shikimi i shifrave tregon vetm nj gj, elektorati i djatht ka bojkotuar n mnyr masive ofertn e partis kryesore t tij. Prse e them kt?

  Dje n Shqipri kan votuar thuajse 300 mij vet m pak se sa n vitin 2013. N kt rnie t votuesve, befas, sipas projeksionit, PS mund t jet rritur me afro 100 – 130 mij vota. Pra ka marr n total thuajse 100 mij vota m shum se sa arriti t merrte n 2013. Ajo pritet t shtoj diku tek 6 – 8 deputet. Pra shtimi nuk sht nga ulja e numrit t votuesve, por nga rritja e tyre.

  Lexo t plot:

  http://opinion.al/e-djathta-ka-bojkotuar-pd/2
  Silence is golden.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Pr k do t votoni nesr!?

  ...nuk e di, do te mendohem. eshte dite me emocion dhe nje dite vendimtare per te ardhmen e vendit. mendoj te votoj per PD-ne edhe kete radhe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •