Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Presidenti Donald Trump bn zgjedhjen e tij: Lulzim Basha kryeministr i ardhshm i Shqipris

  FOTO/Kreu i PD, Lulzim Basha takon Presidentin e Ameriks, Donald Trump

  Emri: Basha-trump.jpg

Shikime: 334

Madhsia: 25.4 KB

  Kreu i PD-s, Lulzim Basha gjat vizits n SHBA sht takuar me Presidentin Donald Trump. Fotoja e takimit sht postuar nga kreu i PD-s n rrjetin social Facebook.

  Basha ka folur dhe se far ka diskutuar me Presidentin e Shteteve t Bashkuara t Ameriks.

  Takim i jashtzakonshm me Presidentin Donald Trump! Vizioni dhe kauza e tij jan frymzim dhe inkurajim kolosal pr lvizjen ton pr nj Republik t qytetarve, me ekonomi t fort dhe t nesrme t sigurt pr t gjith shqiptart. Sapo mbylla nj vizit dy ditore n Shtetet e Bashkuara t Ameriks gjat Javs s Shtpis s Bardh pr Zhvillimin e Fuqis Puntore ku po diskutohen iniciativat e administrats Trump mbi uljen e taksave, trajnimin profesional, stazhet e puns dhe financimin e studimeve. Mirnjohje t pakufishme Presidentit Trump dhe SHBA pr mbshtetjen pr Shqiprin dhe shqiptart!,- shkruan Basha.

  Ky sht takimi i par i nj politikani t lart shqiptar me Donald Trump pas zgjedhjes s tij si President i SHBA-ve. Edhe pse nj foto e till ka qllim pr tu prdorur gjat fushats elektorale, takimet t tilla t politikanve shqiptar, jasht kontekstit personal, vlejn dhe pr raportet mes dy vendeve.

  Koha Jone

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Presidenti Donald Trump bn zgjedhjen e tij: Lulzim Basha kryeministr i ardhshm i Shqipris

  Po ky Trumpi, nuk i pelqeu surati i shokut Rama kur e takoi ne Bruksel? As doren nuk i dha Rilindasit tone piktor. Kurse ketij bukuroshit te demokrateve e ftoi ne Uashington qe pa u mbajtur zgjedhjet edhe pse nuk ka asnje pushtet ne Shqiperi.

  Kushedi si thone shoku Rama e shoku Meta kur mesuan kete lajm:

  - Vaj me det! Do Zoti nuk i fitojme ne zgjedhjet, se na duhet te merremi edhe me Trumpin pastaj!

  Albo

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •