Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2017
  Postime
  1

  I Ri Ne New York

  Pershendetje Miq, sapo kam ardhur ne amerike me vize turistike dhe po mednoj mos me u kthy, a njef kush avokat shqiptar per emigracion? Nese po a mund te me jepni kontaktin ju lutem. Kam degju se avokaati mund te beje me letra ktu ne amerike.
  Rrespekte!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-09-2021
  Vendndodhja
  Slovakia
  Postime
  1

  Pėr: I Ri Ne New York

  Spam its not allow in this forum!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 23-09-2021 mė 01:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •