Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21

Tema: Adrian Hila

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Adrian Hila

  Kompozitori Kampion I Kenges se Lehte Shqipe. 5 Ēmime te Para ne Festivalin e Kenges ne Radio Televizionin Shqiptar.


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Jane te rralla intervistat e Mjeshtrit Adi Hila ..... e kjo eshte nje nga me interesantet !


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Nder kenget mjeshterore te Adi Hiles qe do jetoje shume gjate !

  Ne nje version live sjelle tek " E diell " .


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Nje nga "mrekullite" e Adi Hiles......... solli Artisten Eli Fara ne nje tjeter dimension artistik !
  Nje sere bashkepunimesh te bukura njera pas tjetres ......

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Kompozitori Kampion I Kenges se Lehte Shqipe. 5 Ēmime te Para ne Festivalin e Kenges ne Radio Televizionin Shqiptar.
  ...... dhe 4 Ēmime te Para ne Kenga Magjike !


  Me I fundit I TROFEVE ! BRAVO MJESHTER !!!


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Nje tjeter SUKSES I MADH qe na krenon ne EUROPE !

  Te 5-tet rezultati me I mire I yni ne EUROVISION ( Boshnjaku - Nishliu ) dhe te 5-tet ne JUNIOR EUROVISION ( Hila - Laēo - Rrapo ).

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-10-2017 mė 10:58

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Krijimtaria me e re


 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila


 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila


 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila


 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Bashkeudhetar ne rrugen e suksesit te nje talenti te ri ! Zbulim I " Gjeniut te vogel" dhe kurerozuar nje trofe suksesi tek " The Voice "'.


 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Nga ato bashkepunime qe mbeten te bukura , sado vite te kalojne . 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Pjesmarrja e rralle e Eli Fares ne nje Festival Kenge.


 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Vere 2018
  Kompozimi: Adi Hila - Vargjet : Rovena Dilo & Adi Hila

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Surpriza e 2018


 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  E Bukura e Veres 2019

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila  Kompozimi & Vargjet: ADRIAN HILA

  Vendi i Trete ne Festivalin e Kenges '58.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,986
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Adrian Hila  Kompozimi: ADRIAN HILA - Vargjet: ROZANA RADI

  Vendi i Katert ne Kenga Magjike 2019.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •