Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
 1. #21

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Gjykatat i ka Berisha, prokuroret i ka Berisha, SHIK-un e ka Berisha, presidentin e ka Berisha, ma thuaj ti si mund te vinte drejtesi Rama pa u ber reforma ne drejtesi. Une shpresoj qe kater vitet e ardhshme ti tregohet vendi cdo kujt dhe cilit do qofte.
  Si ka mundesi qe gjithe financuesit privat-shteteror,mediat e me radhe... edhe ata te PD kaluan me Ramen ndersa vetem gjykatesit dhe prokuroret ndejten me Berishen ! Po Rama dihej qe nuk mund te vendoste drejtesi se nuk ka asnje ndryshim nga Berisha.

  Ajo "shpresa e juaj" eshte i gjithe problemi. Eshte gjithmon kjo shpresa e juaj qe e ben ate vend qe mos ket kurre shprese,se e vrisni llogjiken e ndryshimit qe ne embrion.

  Ja imagjino,ke shembullin e fresket,praktik. Basha premton Republiken e Re,pa largimin e kryetrafikantit Rama nuk do kete zgjedhje.

  Rrine demokratet gjithe shprese per tre muaj dhe e besojne. Mbas tre muajsh Basha ben marrveshjen me kryetrafikantin e droges dhe do gje perfundon qetesisht sikur s'ka ndodhur asgje. Te gjithe te lumtur e te gezuar.

  Ke pa ndonje nga keto demokratet qe te thote ;"Basha na genjeu ose na mashtoj "? Jo,se kan akoma shprese.

  (Partia nuk te zhgenjen asnjehere,dhe s'ke pse as te mendosh se mendon partia per ju,dhe per shpresen tuaj).

 2. #22
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Rrine demokratet gjithe shprese tre muaj thee???!!!! Me ca syri i pe demokratet me ate me xham apo pa xham? Skam qellim te ofendoj, por ne cader nuk kishte me shume se 50 veta, dhe kto vinin hanin nai tollum falas dhe shpresonin per nai 5 mi leksh te vjeter mqs po mushim numrin per te ndejt ne cader. Per kto e ke fjalen ti? Apo per protesten e madhe 600 mije sipas berishes �������� qe as 6 mije nuk ishin ne total. Aman tlutem se ska me budallenj sot. Per ndryshe do te kishte mbeshtetje super masive pd me kto teorite e tua imagjinare qe thua. Gjths ke mendimin tend.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)


 4. #24

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Nuk ka rendesi se sa veta ishin 50 a 500 mije,rendesi ka efekti qe prodhoj.Por po ta shikosh si me "ate me xham dhe si ate pa xham" bllokuan per tre muaj,parlamentin,politiken,mediat,bllokuan gjithe vendin...

  Budallenj ka,se po mos kishte nuk do kishim njerez qe do shpresonin te keta politikane.

 5. #25

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)


  Cdo gje ne shqipri eshte estrade. Nuk u ngopet me kta mbeturina qe nga 90ta qe nuk u ngopet, bllokista e ish komunista do i zgjidhni kalamajt e kalamajve per ta ndar pushtetin e per tu be kryeminstra e presidenta ti mbushin xhepat mire se si kan mbush. Tani sollet dhe mbeturinen me te madhe me 100 implikime e bagazhe, po ja fut dhe babes erdoganit dhe mitit te tij enverit po kthehet ne faraon i perjetshem.
  Kush degjo cbehet aty ve doren ne koke.
  Ndryshuar pr her t fundit nga HFTengineer : 23-05-2017 m 13:11

 6. #26
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,481

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Une te flas per Vettingun ti me thua Sala..

  Qe ta kesh te qarte, ne keto 27 vite pluralizem s'kam punuar asnje dite ne shtet.
  Prandaj na lej ta shijojme Vettingun, se mbas miratimit te tij ke per te pare, do vijne dhe zviceranet ne Shqiperi...
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 7. #27
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  S'ke punuar ne shtet sdo te thote qe s'ke ber leke ne kohen e Sales
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 8. #28
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,481

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Jetesen e kam siguruar me shpatullat e mia dhe asnjehere duke bere karriere militanti te rendomte. Dhe meqe te intereson kaq shume po te them qe e kam neveritur ate lloj mundesie gjithmone.

  Se kuptoj perse merresh me Salen, kur sot e do dite qe vjen duhet te fluturojme nga gezimi per votimin e Vettingut!!!
  Hallet tona moren fund pergjithmone!!!
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 9. #29
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Shpresoj te kesh te drejte me sinqeritet. Faleminderit Edi Rama per kontributin me te madh te reformes, vettingu dhe te berit SHTET.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979

  Pr: Rama promovon Shqiprin me video emocionuese (VIDEO)

  Edi Rama eshte politikani i marreveshjes dhe nuk eshte e thene se perfaqeson figuren e klaneve te njerezve te medhenj te Shqiperise apo figurave te prapaskenes qe edhe gjithnje e kane patur Shqiperine. Politika e popullit apo popujve i ngjan nje dasme ordinere per te cilen edhe kane shkruar me pasion nostalgjiket e ndjenjave te ulta apo te rendomta!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •