Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėrshendetje

  Kam lėn njė mesazh pėr dicka qė mė shqeteson dhe nuk kam marr asnjė pėrgjigje nga askush .... funksionon forumi apo jo se mesa po shikoj postimet jan shume te vjetra ...

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pėrshendetje

  Te pershendes Cuni sekret ! Ja deri sa ne te dy po shkruajme e postojme mendimet tona duket se po funksionon...

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2017
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pėrshendetje

  Po por un do doja shume qe te shikoja njė pėrgjigje pėr shqetesimin qe kam te cilin e kam shkruar mė pare

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •