A keni nevoj pr kredi pr t financuar projektin tuaj?
A keni nevoj pr hua pr t zgjeruar apo krijuar biznesin tuaj?
A keni nevoj pr para urgjente pr t'i shlyer borxhet tuaja?
A keni nevoj pr kredi personale?
Pr t aplikuar pr kredi, Na kontaktoni prmes emailit: hamdousman@gmail.com

Ne ofrojm kredi me norma interesi t lira deri n 3% dhe brenda nj periudhe 1-vjeare deri n 20 vjet. Ne ofrojm kredi n rangun prej $ 2,000.00 dhe $ 10,000,000. Kredit tona jan t siguruara mir pr sigurin maksimale sht prioriteti yn.
Na kontaktoni pr m shum informacion: hamdousman@gmail.com,

Procesi i kredis sht i shpejt dhe i leht,
Kredi me norm interesi prej 3%
Fleksibil, afatgjat ose afatshkurtr
Kohzgjatja e kredis midis 1 dhe 20 Vitet.
Ne ofrojm hua klientve vendas dhe ndrkombtar

Jemi dhn privilegjin q t plotsojm nevojat tuaja financiare, Ne jemi t autorizuar dhe t rregulluar nga autoriteti i shrbimit financiar pr dhnien e kshillave pr kredi dhe rregullimin e sigurimeve.

Jemi certifikuar, t besueshm, efikas, t shpejt dhe dinamik.
Kontakto me email: hamdousman@gmail.com