Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Ilir Meta president!

  Jeni dakort per kanidatin me te mundshem per tu bere presidenti ardhshem i Shqiperise?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga {A_N_G_E_L_69} : 27-04-2017 mė 21:47
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Ilir Meta president!

  Si nuk jemi dakort,ne kemi 70 dite qe po protestojme qe te parandalojme protestat kunder zgjedhjes se kandidatit me te mundshem per president.

  Imagjino sikur mos protestonim,sot do kishim gjithe Shqiperine ne proteste kundra Metes president. Po mos protestonim sot binte dhe qeveria.

  Edhe pastaj thone qe nuk duhet opozita ne ate vend ! Pa opoziten sot nuk do kishim as Meten president dhe as qeverine.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (28-04-2017)

 4. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Ilir Meta president!

  Shkerdhatopolitikanista, prostitucionalista, vampirista, grabitqarista, byē#irista, kto emra u shkojn per shtat partive aktuale....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (28-04-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •