Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2017
  Postime
  1

  Exclamation operacion me onde ne melci

  Pershendetje,
  Uroj te jeni mire te gjithe. do iu lutesha te me informonit nese keni info lidhur me nderyrjen me sonde ne melci(mamaja ime ka kancer ne melci,dhe do i nenshtrohet kesaj nderyrje,por askush spo me informon ). sa e dhimbshme eshte si procedur,a duhet shume per te marr veten? ju lutem nese keni degjuar histori te ngjashme ,shkruajini. ju falenderoj ne avance.

 2. #2
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: operacion me onde ne melci

  me vjen keq per nenen jonidah. uroj te shkoje cdo gje mire

  me mire se mjeket qe e kane ne kure, ne ketu nuk mund te themi. sepse cdo rast eshte i vecante dhe nuk e njohim historine mjekesore te nenes. pyeti mjeket qe e ndjekin nenen, ata do te te shpjegojne me hollesi ne lidhje me proceduren dhe cfare ndodh me pas.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  drague (23-04-2017)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •