Unė kam nje ide ose nje metod per sistemin e referimit te freebitco.in
Ja se si funksionon
Regjistrohuni me lidhjen time referuese ---> vendosni captcha ēdo orė ---> Do tė ndaj fitimet nė bazė tė aktivitetit total tė referimit ---> Fitimi

Kėtu janė llogaritje tė mia:

Fitimi minimal aktual: 0.00000228 (Kjo mund tė ndryshojė nė varėsi tė faqes)

Pėr ēdo captcha qė merrni, do tė keni 0,00000228 BTC. Dhe me sistemin e referimit, unė do tė ndajnė 45% tė tė ardhurave tė referimit tek ju qė ėshtė 0.00000102. Pastaj me kėtė, ju mund tė keni 0.00000330 BTC. Cila ėshtė shumė e mirė kundrejt shumės normale.

Unė do tė ndajnė tė ardhurat njė herė nė ditė.

Sa mė shumė qė tė rrokullisni mė shumė qė tė merrni.

Regjistrohuni https://freebitco.in/?r=3944868