Update sa m shpesh t jet e mundur pr t mbajtur lexuesit e tyre t lumtur. Bni nj zakon t bashkveprojm me ta. N qoft se ju mund t lidheni me lexuesit, t cilt mendojn se mund t lidhen me ju. Kizi20 Mos harroni se kur keni ln pas dore blogun tuaj, t harrojm dhe t zhgnjej lexuesit tuaj.

Mos harroni pr prdorimin e tepruar fjal kye, plug-in, imazhe dhe reklama. Prdorimin e tepruar t mjeteve t tyre do t bj motort e krkimit pr t br faqen tuaj si spam, t cilat do t ju v prapa. Mbani shkrimin tuaj natyrore, dhe le t rrjedhin n nj stil t qet.

T sigurohet q informatat m t shpeshta. Pr t rritur dhe pr t ruajtur t trafikut, ju duhet t jepni prmbajtje t re mbi nj baz t rregullt. Nse ju nuk ofrojn prmbajtje t re shpesh, lexuesit nuk do t ket motivim pr t vazhduar vizituar. Kjo sht nj ide e mir pr t br t paktn nj postim do dit.

Ndiqni mesazhet tuaja t shkurtr dhe pik. blog juaj duhet t jet e mbushur me informata por t jet konciz dhe t leht pr t lexuar. Askush nuk pret thellsi t detajuar t fjalimit t Shekspirit, kur sht fjala pr t br nj blog shkrim. Ata jan t interesuar n mishin e subjektit t tij, pa erza!

T ruajtur shndetin e blogun tuaj. Friv100 N mnyr q t bni kt, ju duhet pr t rinovuar dhe pr t ruajtur blogun tuaj, duke prfshir marrjen e t vogla, por trheqs ndryshime nga koha n koh. Kjo do t siguroj q lexuesit tuaj t ken qasje t leht n faqen tuaj dhe ata do t kthehen.

Adresa t gjitha komentet n blogun tuaj, pa marr ndonj gj shum personalisht. Pa marr parasysh at q ju shkruani, njerzit kritikojn her pas here. Nse keni lexuar nj kritik t vogl konstruktive, t gjejn mnyra pr t prdorur at pr t prmirsuar blogun tuaj. Ata q jan negative apo shkatrruese, t prgjigjet me edukat dhe t lviz. Kjo do t tregoj nj ndjenj m t madhe t profesionalizmit, dhe do t l prshtypje lexuesit tuaj.

Ndiqni mesazhet e tua shkurtr dhe t drejtprdrejt. Friv10000 Ndrsa thellsi dhe detaje jan cilsi t rndsishme t marrin n konsiderat, ajo vazhdon dhe ndoshta t humbasin interesin e lexuesit tuaj. lexuesit Blogger Templates nuk duan t lexojn npr nj koh t detajuar mesazh vetm pr t gjetur disa informacione. Me fjal t tjera, t prqndrohet n mish e mesazhit, jo garnizoni.
Blogger Templates
. blog juaj mund t shihet vetm nga miliona njerz n mbar botn. Gjithmon mbani kt ide n pjesn e prapme t mendjes tuaj. Ju nuk keni ide se sa njerz blog juaj mund t arrijn. Ne duhet t kujtojm se ky blog, apo fraza q nj person mund t ndryshoj botn.