Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,781

  Nuri Seferi vs Laszlo Hubert, shpartalloi kundrshtarin, e nokautoi n raundin e tret

  Nuri Seferi fiton me nokaut ndaj boksierit hungarez Lazlo Hubert
  Shqiptari nga Maqedonia, Nuri Seferi, i cili njihet me nofkn Tysoni Shqiptar e ka mposhtur boksierin nga Hungaria, Laszlo Hubert, duke e nokautuar n raundin e tret,

  Kjo ishte fitorja e 46t n karrier, dhe e cila ia hapi rrugn pr t sfiduar katr boksiert m t mir n Evrop.

  Kjo sht nj fitore e madhe pr Seferin, q i hap rrug pr ti sfiduar katr boksiert m t mir n  Vlen t theksohet se 42 fitore Nuri Seferi i ka me nokaut, por kjo ishte m e leht pasi Tysoni shqiptar kishte prkrahjen e 3 mij shikuesve.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •