Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2017
  Postime
  1

  Me ndihmoni!! Llogaria ime ne e-albania eshte bllokuar!!

  Llogaria ime ne e-albania eshte bllokuar, pas futjes 3 here gabim te passwordit. ju lutem a di ndonjeri si mund ta zhbllokoj apo ta fshij.llogaria me duhet per rregjistrimin e formularit a1 per provimet e matures. faleminderit

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,627
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Me ndihmoni!! Llogaria ime ne e-albania eshte bllokuar!!

  Kontakto me suportin nga ana e email login@e-albania.al ose bej Forgot password tek aplikacioni, me pas vendos email qe je rregjistruar dhe automatikisht vjen mesazhi ne Inbox (kontrollo edhe kutizat e tjera se zakonisht i mer si spam) dhe vendos nje password te ri ne konfigurimin tend.

  Gjithe te mirat.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •