Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-03-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  kerkoj pune ne Angli ose Zvicer

  Pershnetje forumi....ju deshiroj tkeni qen mir
  un desha tme ndihmonit dhe tme jepshit ma shum informacione si mund me gjet pun ne angli,zvicer ose neper kto vendet nordike
  per cdo gjo me shkruni.......rrespekte
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nationalist : 18-03-2017 mė 15:48

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •