Mirdita,

po lexoj nj tekst t shkruar n t folmet e Presps dhe hasa nj fjal q nuk e kuptoj: "mysyr". Kemi ktu dik nga Prespa, i cili e njeh kt fjal?

Do t ket me siguri edhe shum fjal t tjera t cilat nuk u kuptoj kshtu q shpresoj t gjej ndihm n kt forum!