Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime

  Liber per programim web

  Kush mund te me gjeje ne pdf librin "Programming the World Wide Web" (Sebesta)? Dini ndonje faqe?
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar zeus pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Liber per programim web

  Dija eshte injorance e mesuar.....

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Liber per programim web

  Citim Postuar mė parė nga ajzberg Lexo Postimin
  Faleminderit, po ka vetem 18 faqe aty :-)
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Liber per programim web

  Dija eshte injorance e mesuar.....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •