Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-02-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Programi Financa5

  Pershendetje! Une kerkoj ndihme ne lidhje me programin Financa 5.Punoj si ekonomist ne nje firm private qe merret me prodhim produktesh te ndryshme. Kam te instaluar kete program por deri tani eshte punuar thjesht me rregjistrim faturash por nuk jane bere kontabilizimet ashtu sic duhet. Doja te dija nese mund te me ndihmoni se si te bej celjen e bilancit per vitin 2017 sepse dua te krijoj nje ndermarrje te re duke hedhur gjendjen e inventarit,arkes,bankes,klienteve dhe furnitorve deri ne 32.12.16. Me shume jam e interesuar per celjen e inventarit.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Ardit92 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Programi Financa5

  Pak si veshtire se nuk eshte bere Dhjetori akoma me 32 dite.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •