Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,495

  Zyrtare: Trhiqet shorti pr Europa League

  Emri: el_1487938747-9056248.jpg

Shikime: 852

Madhsia: 27.7 KB

  Jan prcaktuar iftet e 1/8 s finales s Europa Leagues.
  Shorti ka prcaktuar q n 1/8 e finales Manchester United t prballet me klubin rus, Rostov, prcjell Express.

  Prballje interesante do t jet edhe mes Lyonit dhe Roms, derisa Ajax do t prballet me klubin danez, Kbenhavn.

  Kurse, edhe takimi mes Olympiacos dhe Beşiktaş do t jet shum i nxeht, pasi t dy vendet kan raporte t acaruara. /Express/

  Kto jan iftet e 1/8 s finales:

  Emri: untitled_1487938729-4596865.jpg

Shikime: 786

Madhsia: 18.0 KB
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 2. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •