Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 51 prej 51

Tema: Ermal Meta

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta


 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta


 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 4. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta

  Mire se u riktheve ne Shqiperine tende ! SUKSESE PA FUND ne koncertin e sotem !


 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 6. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta

  Koncerti nė Tiranė, Ermal Meta dhe Eugent Bushpepa ndezin sheshin ‘Skėnderbej’

  http://www.javanews.al/koncerti-ne-t...in-skenderbej/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 19:26

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 8. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta

  Nje koncert fantastik ! BRAVO !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-06-2018 mė 07:17

 9. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta

  Jane te disata kenget qe degjoj me kenaqesi , por per mua me e bukura eshte kjo ......


 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 11. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta


 12. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta

  Kenaqesi tek I degjon kenget, dhe po aq tek e degjon ne intervistat e tij !


 13. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta
  Kur ėshtė larguar para 25 vitesh nuk e kishte menduar asnjėherė, se njė ditė do tė ngjitej nė Festivalin e Kėngės nė RTSH. Por, kjo ėndėrr iu bė realitet fill pasi u shpall fitues i Festivalit tė Sanremos nė Itali, Bėhet fjalė pėr kantautorin e njohur Ermal Meta, i cili ėshtė i ftuar special i edicionit tė 57-tė tė kėngės nė RTSH.

 14. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta  BRAVO !

 15. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,143
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Ermal Meta  Ermal Meta - Hipokrati , Top Channel .

  Maj 2020.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •