Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 67

Tema: Ermal Meta

 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  BRAVO ERMAL !  Kishim nje Italo - Shqiptare, Ana Oxa (Iliriana Hoxha) qe e kish fituar Ēmimin e Pare me pare, 1989 - duet me Fausto Lealin ..... tani i pari Shqiptaro - Italian qe hyri ne historine e kenges me kete fitore te tijen e Fabrizio Moros !

  Arritje Legjendare e Ermalit ! Tė Lumtė !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 12-02-2018 mė 10:38

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 3. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Urime & Suksese ne Eurovizion !


 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Ingenuous (12-02-2018)

 5. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pėr: Ermal Meta

  ore ty urime por
  kenge me koti, nuk kemi degjuar.
  iku u pordh edhe sanremo me politically correctness
  elsa lila & elhaida dani jane 100 here me te mira se ky
  kenge kundra babait qe e rrihte, temen e semes
  e mira e vockel qe eshte shqiptar, por kjo nuk e mbulon dot histerine qe po pushton
  boten me politikat e divertitetit dhe feminazizmit dhe pervesitetit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga aimilius : 12-02-2018 mė 11:30

 6. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Ermal Meta pas Fitores - "Wake Up", TCH
  Intervista - Min. 12:12

 7. #25
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,895

  Pėr: Ermal Meta

  E ke kuptu gabim.Mos u bazo ne fake news. Nuk ka lidhje me te atin kenga.

 8. #26
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pėr: Ermal Meta

  Lereni ore djalin rehat.

  Jo i ati, jo si vishet, jo si flet, jo flamuri..., shifni ore punet tuja.

  Ne vend qe te gzoheni per te, nje shqiptar qe fiton ēmimin e pare per here te pare ne festivalin per prestigjoz ndoshta ne te gjithe Evropen.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Njė koncert nė Tiranė ..... sė shpejti !  Ermal Meta, fituesi i sivjetshėm i Sanremos ka konfirmuar koncertin e tij nė Tiranė, menjėherė pas pjesėmarrjes nė Eurovision.

  “Jo vetėm modė” mėsoi se kantautori i talentuar me origjinė nga Fieri pritet tė performojė pėrpara publikut kryeqytetas nė pranverė.

  Dhe, nėse kėnga “Non mi avete fatto niente” do t’ia dalė t’i dhurojė fitoren nė Eurosong, as nuk mund ta imagjinojmė pritjen qė shqiptarėt do tė rezervojė pėr Ermalin gjatė koncertit tė tij nė Sheshin Skėnderbej.


  RTV Klan
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 09-04-2018 mė 08:51

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 11. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta


 12. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta


 13. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta


 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 15. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta


 16. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Shtator 2009  Vince la musica - Bari@La Feltrinelli

 17. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Video e pare e La Famme di Camilla


 18. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta  Nje kronike e shkurter per nje Artist te Madh ne rrugen drejt suksesit - 2009 .
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 09:44

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 20. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  2008 - Ne Doren Tende

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 10:15

 21. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 09:54

 22. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta


 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 24. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  Video e Kenges - Sanremo 2010


 25. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256

  Pėr: Ermal Meta

  2011 - San Cataldo, Lecce


 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (02-06-2018)

 27. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,256
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 01-06-2018 mė 10:27

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •