Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471

  Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  SOT FESTOJN DITLINDJEN
  ajer, besniku_03belg (49), peoples (41), floreta (40), Ange-et-Demon (40), emuco (38), bronx_ny (37), mrZydi (36), Albcryptic (35), mirko (35), torino (35), i huaj (34), KaLajsi (34), Karatisti-Al (33), AL-FIGHTER (33), Tahir_Veliu (33), loran (33), Emanuela_chat (32), Bootylicious_Tr (31), Busy Girl, angel-anna
  GZIME 'T'ARDHSHME ME BOLLEK
  SHNDE E JETE NJIQIND VJET .
  -------------------------------------------
  Emri: BAHRI QELLIMI       +++.jpg

Shikime: 816

Madhsia: 7.0 KB
  PERSHNDETJE I NDERUEMI LEXUES .

 2. Anetart m posht kan falenderuar Bahri. pr postimin:

  Busy Girl (20-02-2017)

 3. #2

  Pr: Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  Lum e lum pr t'lumin Zot !
  Na u gzuen antart sot.
  Kur ka ra antari n'borxh
  ka shajt token me kallamo
  ka shajte pulat me xhith' zogj
  ka shajte rosa e ka shajte rika
  edhe borxhin s'e rasitka
  Ka shajte delet me xhith' kingja
  ka shajte dhajt me xhith' edha
  edhe borxhin sun e ktheva
  Ka shajt kolt me gjith' shala
  ka shajt qent me gjith hallka
  edhe borxhin s'un e laka.

 4. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  pranvera bica (23-03-2018)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471

  Pr: Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  Emri: BAHRI....1.jpg

Shikime: 685

Madhsia: 34.5 KB
  pershndetje i nderuemi lexues
  jeta duke qeshure e me humor lehteson t'veshtirat. T'lozim me jeten si kunder dhe jeta me ne ..ha ,ha ,ha , ha.

 6. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  Dje festoja dhe une ditlindjen dhe forumistet e ketij forumi me uronin te paret !Albo ku je?

 7. #5
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,494

  Pr: Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  Edhe 100 zonja Pranvera , te jeni jemi.
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 8. #6

  Pr: Sot festojn ditlindjen : Antart e rrespektuem te forumit shqiptar .

  E nderuara Pranvera, Gezuar Ditelindjen ! U befshi edhe 100 ! Shendet, lumturi & mbaresi pai ngahera !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 23-03-2018 m 17:39

 9. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  pranvera bica (01-03-2020)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •