Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,235
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  The lie we live

  Pershendetje.
  Une do kisha deshire te dija mendimet tuaja rreth nje teme disi delikate.

  Video eshte kjo :


  Kjo eshte thjesht nje permbledhje.

  Para se te jap mendimin tim dhe te diskutojme, personalisht nuk po shtoj asgje thjesht dua te lexoj mendimet tuaja.

  Shpresoj te arrijme nje diskutim serioz.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 18-02-2017 mė 17:48
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •