Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 47
 1. #1
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Age Of Empires!!!

  Meqe disa persona me siper kane shprehur deshirat e tyre per lojrat strategjike po hap edhe une nje teme. Me kete teme do perpiqem te gjej disa Shqipetare te cilet kane deshire te luajne lojra strategjike. Me ju then te drejten une luaj po thuajse vetem Age Of Empires :- The King ose Conqueros. Ne qoftese ndonjeri eshte i interesuar te bejme ndonje grup qe mund te luajme le te shkruaj ska rendesi edhe sikur te jete vetem nje njeri. Serverin e hap une ose Klajd 02 se edhe atij i pelqen te luaj Age Of Empires. Atehere po pres ndonje pergjigje!!!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 2. #2
  Pergjithmone Shqiptar Maska e euzfor
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  Between the heaven and the hell !
  Mosha
  34
  Postime
  110
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nqs keni nevoje per vullnetare une jam i pari qe vi per te lozur kete loje :P

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e REG_KRAY
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  fier
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me tregoni nje link ku mund ta shkarkoj te plote Ages of Empire II
  God Bless

 4. #4
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mund ta shkarkosh ne www.kazaa.com aty merr edhe NO Crak CD per lojen!!!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Klajd02
  Anėtarėsuar
  12-11-2002
  Vendndodhja
  Austri
  Mosha
  39
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Lidhja me e mire do ishte ta benim nepermjet MSN-it si thu P.N.LASI
  :^Globi E SHQIPETAREVE

 6. #6
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hej Euzfor lal ke noi shok tjeter ti qe ka deshire te luaj AOE? Nese po mund te bejme noi loje te bukur dy kunder dy! Sic thot dhe klajd02 me mire do ishte ne MSN Messenger!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e REG_KRAY
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  fier
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thanx Petro po e kam kerku dhe nuk ma ka dhene nga Kazza .
  por do e shof perseri ///
  God Bless

 8. #8
  rrotull asgjekundi
  Anėtarėsuar
  11-04-2003
  Mosha
  37
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nese ka vend futem dhe une. Civilization me pelqen me shume po nejse.

 9. #9
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ok njerez eri tani jemi kater veta une, Klajd02, Euzfor dhe Cruel. Ne rregull si thoni te bejme nje loje dy kunder dy diten e diel meqe eshte edhe pushim besoj se nuk do kete njeri pune.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-04-2003
  Vendndodhja
  FIERI
  Mosha
  31
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej une dua nje adres tjeter ku mund te shkarkoje lojra perveē kazzas
  dfh

 11. #11
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Propvoje nje here ketu www.imesh.com eshte si puna e Kazaa. Provoje dhe ketu nje here po nuk gjete gjo ne ktu nuk di ca me t“thon pastaj dako.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 12. #12
  Ate dite qe mbolla drithe Maska e T68
  Anėtarėsuar
  29-10-2002
  Vendndodhja
  AnyTown USA, 00000
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ore po ndonje qe luan Red Alert ka? Une kam mbaruar Red Alert 2 dhe Yuri's Revenge nje here me ruset nje here me amerikanet. Qef o qef
  .

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-05-2003
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  adresė tjetėr pėr tė shkarkuar lojra

  Shko tek WinMx.com dhe shkarko programin.

 14. #14
  Perjashtuar Maska e mercedes2003
  Anėtarėsuar
  25-10-2002
  Vendndodhja
  fieri
  Mosha
  37
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  hej

  o cune e dini qe ka dale versioni i ri i age oj empires
  age2_x1
  edhe do ju lutesha shume te me tregoni si lidhesh online se e kam provuar edhe e kam te pamundur per tu lidhur

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-10-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ej cuna edhe une dua te luaj Age of empires, per moentin mund te them se jam expert. Por nuk e di si te lidhe me multiplayer.
  A mund te e thoni se c'duhet te bej?
  Me respekt
  Mos u bej te tjereve, ate qe nuk do te doje qe te tjeret te te benin ty.

 16. #16
  Z3Ro_CooL
  Anėtarėsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  33
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum easy njeri nag juve duhette behet HOST (ai qe ka internetin me te shpejt edhe compjutrin me te mir >> HOST.) pastaj juve te tjret qe do luani me ate duhet te keni IP address e hostit tja u japi ai Ip e vet edhe jusve pastaj shkoni tek multiplayer Option aty shikoni ku mund te thot connect By IP addres vendosni Ip qe ju dha hosti edhe kaq mbaroj puna >>>>>>>>>happy game
  Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

 17. #17
  Z3Ro_CooL
  Anėtarėsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  33
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe shikoni per command conquer Generals shum e ir si loj kto me kuaj qe lozni juve jan pak si boring Edhe counter Strike ata qe e kna me kontaktoni te bejme nje klan shqiptaresh do jet mir ku ne angli bye people
  Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

 18. #18
  Warranted Maska e Qerim
  Anėtarėsuar
  06-12-2003
  Vendndodhja
  Home
  Postime
  1,641
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  re

  edhe une e luaj. kush ka qejf te bejme nje ndeshje, te me lere mesazh.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e bregu26
  Anėtarėsuar
  23-01-2004
  Vendndodhja
  Munih, Gjermani
  Mosha
  42
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje juve!
  Gjate tri viteve te fundit nuk kam lozur diqka tjeter perpos AOE, dhe se besoj se di c“do trik.
  Me deshire do t“ju bashkangjitem edhe une, po fatkeqsisht banoj ne konvikt, dhe ketu e kemi nje firewall, qe na mbyti e nuk na le te dalim jasht, per gjera joshkencore.
  Shnetin juve
  Bregu
  isha, erdha dhe do te jem!!!

 20. #20
  Perjashtuar Maska e x-boy
  Anėtarėsuar
  16-05-2002
  Vendndodhja
  ne xhunglen e athines
  Mosha
  38
  Postime
  22
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Djema bashkeluftetare kur e keni orarin te bejme ndonje beteje. une pres.
  shendet

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pushtimi i Konstandinopojes, 29 Maj 1453
  Nga King_Gentius nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 06:09
 2. A e ruajti feja islame popullin shqiptar nga asimilimi?
  Nga imaas nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 30-10-2005, 08:27
 3. Kisha Serbe dhe urrejtja ne Ballkan
  Nga Hyllien nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 235
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 22:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •