Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  Eni Cool
  Anėtarėsuar
  26-08-2009
  Vendndodhja
  Puke
  Mosha
  27
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje

  Citim Postuar mė parė nga x-boy Lexo Postimin
  Djema bashkeluftetare kur e keni orarin te bejme ndonje beteje. une pres.
  shendet
  Un jam Eni cool nqs behet ndokush te luaje AOE ne server postini IP ne sms,,,gjithe te mirat...
  No one is perfect I am........

 2. #42
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Ti je cool Eni dhe une sfidoj ne duel ate qe e mohon.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #43
  Eni Cool
  Anėtarėsuar
  26-08-2009
  Vendndodhja
  Puke
  Mosha
  27
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Doni qe te luani Aoe bashkohuni ne kete server...192.168.0.20
  hostname :111a48a094
  Ju mirpres...ciu ciu

 4. #44
  Eni Cool
  Anėtarėsuar
  26-08-2009
  Vendndodhja
  Puke
  Mosha
  27
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Harakiri Lexo Postimin
  Ti je cool Eni dhe une sfidoj ne duel ate qe e mohon.
  Ca do te thush me kete..ose ku je tu desht me dale me ato fjale qe thu.....o artist
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Enklajd : 12-12-2009 mė 14:20

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-09-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me makina nė kompiuter fillestar

 6. #46
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Ja edhe nje tjeter per koleksionin e Gertit qe mundet ose mund te mos te kete te beje me postin e mesiperm.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e LENTIWTF
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  4
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Age Of Empires!!!

  edhe un jam duke luajt AOE 3, me tregoni si te lidhemi se bashku se jam i interesuar, email imi lekaflorent@gmail.com kontaktim me i shpejt.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Pushtimi i Konstandinopojes, 29 Maj 1453
  Nga King_Gentius nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 06:09
 2. A e ruajti feja islame popullin shqiptar nga asimilimi?
  Nga imaas nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 30-10-2005, 08:27
 3. Kisha Serbe dhe urrejtja ne Ballkan
  Nga Hyllien nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 235
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 22:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •