Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  Toronto, Canada
  Postime
  82
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dua dhe une te luaj kete patjeter. nuk e di si e organizoni juve po une luaj te zone.com nickname = Eagles_Executor
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilirkapedani : 26-02-2004 mė 05:43

 2. #22
  ABC Maska e bicjani
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  poshte gjallices
  Mosha
  40
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Para se te ja filloni menuhuni mire.Me nje fjale kam pase lane le..
  ne ate loje.Mikrrob i gjalle.Po loje e bukur ka qene ama.Po tashi sikur i ka dale moda me duket.
  .................................................. ..........
  .................................................. ..........
  .................................................. ..........

 3. #23
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mirdita i here te gjitheve.

  Kjo tema ime paska rrezistu kooherave mbohet qejfi ene meqe qeka ne tema po i fus i apel tjeter une kush ka deshire me bo noi loje grupshe kunder njoni tjetrit le ta hudhi i llafe se knej verdalle jena ne. Ene mos harroni vetem lojra strategjike si AOE II ose AOE III, ose po pati nonjoni noi menim le ta thot se ndemokraci jena.

  Hajt shnet ihere.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 4. #24
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  e ke lale. na trego si te veprojme per te luajtur me internet dhe na jep ip tende .
  jemi nje dyshe qe nuk na ka rrahur asnje ne elbasan deri tani .

 5. #25
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Skorpiono me behet qejfi qe paska akoma njerez qe interesohen per te luajtur. Akoma me mire se une kame nje shokun time ketu dhe ai e luan me kenaqesi lojen dhe bejme nje 2 kunder 2. Qe keshtu per mua e lejme me mire fund jave mund te me kontaktosh po deshe ne serezi@hotmail.com ose nepermjet E_Mail ose Messenger.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 6. #26
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  a ka dikush qe don me lujt Age of Empires...kete loje moti kohe e kam luajtuar...vetem dua me lujt me dikon pas nje kohe te gjate...

  Edhe si luhet Online?

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-09-2007
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tung tung gjithve quhem denis januzi jom nga kosova jemi nje grup i vogel ne kosov, ferizaj qe lujm age of empires nje dit vendosem te hapim nje forum vetem per shqiptar te kesaj loje ne po perpiqemi qe te regullojm connectionin dmth me IP reale me hi me lujt online po nuk po ja arisim qellimit pra pasi qe nuk po mundemi me u njoftu ndryshe me shqiptar te kosoves edhe te shqiperis vendosem qe te hapim nje forum qe mund te bisedojm te gjith per ket loj por edhe me download Record games dmth demot te clanit tim po edhe te huajve... pra nuk po thom me hi patjeter po thom vetem aj qe ka ket loj shum qef mundet me u regjistru pra ja ku e keni forumin

  www.DarkR-Clan.com

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e DemonicChrist
  Anėtarėsuar
  03-09-2007
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hmmmm kete loj e du ne shpirt shum e kam marak nuk e ndrroj me asgje ma se shumti qe e luj kete loj qekjo eshte, a sa per lojtar spo di une i Ferizajit jam po kena lojtar po nuk kemi per me shum me ba ndonje turnir qaty eshte puna qe me pas mashum lojtar edhe ma mir ish kan per neve tash jam regjistru ne kete forum www.Darkr-clan.com edhe ketu po mujna me fol me lojtar te ndryshem edhe te qyteteve te ndryshme besoj se eshte mir edhe ju te hini ne ate forum per me fol mashum rreth kesaj lojee, besoj se do te kalojm qaste te mira edhe besoj se mujna me lu ndonjehere kete loj...

  Me te mira njerz...

 9. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-09-2007
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po ne kete forum mundemi te diskutojme qdo gja se vetem per age of empires asht edhe vetem per shqiptar

 10. #30
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  si duhet me u fut ne klan se edhe un kam shum deshir te luaj kete loje se vet spo me luhet
  edhe ku duhet te futem

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e DemonicChrist
  Anėtarėsuar
  03-09-2007
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  si duhet me u fut ne klan se edhe un kam shum deshir te luaj kete loje se vet spo me luhet
  edhe ku duhet te futem
  Hin niher qetu tani per mavon te kqyrmi www.darkr-clan.com hin qetu kejt i ki senet per Age of Empires tani kqyrmi folmi aty ok ia kalofsh mire.

 12. #32
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,211
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Cuna luani wow - world of warcraft se tash per tash loja #1 eshte

 13. #33
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  World of Warcraft sikur nuk ka lidhje me age of empires sepse jane dy zhanre komplet te ndryshme.

 14. #34
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nigjoni mire tju them nja dy llafe. Une e kame hapur kete teme nja 4 vjete me pare me sa mbaj mend une kete loje nuke luaj me se eshte jasht mode megjithese me pelqen akoma. Per ata qe me kane shkruajtur edhe ne privat qe kane probleme me serverin qe te bejne lan party i jap nje keshille merrni programin HAMACHI. me ane te ketij programi mund te hapni nje server individual qe ju lidh te gjitheve me njeri tjetrin. Persa i perket lojes WOW them te drejten eshte shume e mire dhe une ate luaj momentan ose po deshet me luajtur nje loje te njejte si WOW po qe nuk kushton d.m.th. eshte pa leke luani 2 Moons. AOE eshte loje e te shkuares sidomos kjo AOE III ta cpif me e shemtut se bo mo nona kurse AOE II eshte e bukur.

  Ene mos luni shume se ju demtohen qelizat e trunit cuna.

  Une kom fillu tu rreshkit nga pak.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 15. #35
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  mund dikush te me tregoj se si mund te downlod age of empire ose age of mytology ne versionin e plot dhe te me tregoj se si duhet sepse kam provuar ne disa menyra po skam mundur
  flm

 16. #36
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  36
  Postime
  161
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o xhami lojerat e downlodura nuk mund te luhen nepermjet serverit sepse nuk kane code origjinal po une se mor vesh per 5 € te qelbta e boni veten shko ere bleje lojen se nuk bo me shume se 5 € se jane lojera te para 5-6 viteve.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 17. #37
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Age Of Empires II the best
  Sui generis

 18. #38
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  po more un kam shikuar gjith andej po skam mundur te gjej e jo qe skam dashur

 19. #39
  S'di si ta le. Maska e meganoi
  Anėtarėsuar
  18-09-2008
  Vendndodhja
  Ne karrige te komjuterit
  Postime
  405
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shiko ne mesazhet privatepetro nini luar

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Snake Eyes
  Anėtarėsuar
  19-10-2009
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mund ta gjeni ne torrent age of empires...provojeni 1 here tek mininova.org ose tek thepiratebay.org po duhet te keni nje program si utorrent ose bitorrent qe te mund ta shkarkoni..Nese doni link shikoni 1 here tek games-for-gamers.com____ourpcgame.net___mfwarez.org ose shkoni tek www.albwzone.com (eshte ne gjuhen shqipe)

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pushtimi i Konstandinopojes, 29 Maj 1453
  Nga King_Gentius nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 06:09
 2. A e ruajti feja islame popullin shqiptar nga asimilimi?
  Nga imaas nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 30-10-2005, 08:27
 3. Kisha Serbe dhe urrejtja ne Ballkan
  Nga Hyllien nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 235
  Postimi i Fundit: 30-08-2004, 22:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •