Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  njohja e diplomes shqipetare ne europe

  pershendetje te gjitheve

  kam nevoj per disa informacione nese mund te me ndihemoni

  jam i martuer , gruaja ime ka studiuar ne eniversitetin eqerem cabej ne gjirokaster gjat vitit 2009-2012
  mori diplome bachelor per infermiere
  ne jetojme ne itali
  kur gruaja mori diplomen ne dor nje nga dekanet kur ja dorezoj i tha qe kjo diplome vlen dhe ne europe!!! dilpome shqipetare (ne gjuhen shpipe ) qe njihet ne europe!!
  po informohem pak vet por me duket si teper i komplikuar procesi i njohjes
  duhet te kaloj dore pas dore dhe zyre pas zure

  dikush nga ju ka qene ne nje situacion te till?

  nuk do ishte me e thjeshte qe kjo diplome ne ishte ne 2 kopje origjinale , nje shqip dhe nje anglisht ?
  Evalt T

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e evalt
  Anėtarėsuar
  12-09-2007
  Vendndodhja
  Italia
  Postime
  249
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: njohja e diplomes shqipetare ne europe

  me duket e pa mundur qe asnje nga ju nuk ka ose ka patur ndoje te shok ose familjar ne te njejten gjendije
  Evalt T

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •