Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 42
 1. #21
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Vet Skenderbeu...

  Emri: dc1fe30f24697977ba5e8bfbd079675e94cf01a0.jpg

Shikime: 436

Madhsia: 30.3 KB

 2. #22

  Pr: Diskutim!

  E lezeme,vetem se i ka mbuluar shpaten....

  Edi Rama pes pllmb / e shkel jataganin me kembe.

 3. #23
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Hahahaah..

  Prit se ka akoma Sala nn mng, pr Edvinin..

 4. #24
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Edhe Kreshnik Spahiu largohet nga Shqipria

  Destinacioni prfundimtar i Kreshnik Spahiut sht Brukseli, Belgjik ku Ish-kreu i AK do t punoj n zyrat e “Transparency International”, organizat ndrkombtare jo qeveritare.

  Pasi nuk u prfshi n listat e PD-s, Spahiu deklaroi se ndihej i tradhtuar nga Lulzim Basha
  Emri: image.jpg

Shikime: 270

Madhsia: 47.0 KB

 5. #25
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Photo of the day!

  Emri: ba40d754b2e9545fa1b62a07fa9082c1fd9a5d50.jpg

Shikime: 222

Madhsia: 54.0 KB

 6. #26

  Pr: Diskutim!

  Shpesojm qe fotografia kesaj radhe te ket kushtuar pak,ta ket pasur pazarin e lire se na lan lesht neper fotografira.

 7. #27
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Ne Tepelene fillojne pikturimin e afreskeve per Ramen ne shkolla publike.

  Emri: f202a01303694bc49d5226195547b4ba7fefb924.jpg

Shikime: 253

Madhsia: 24.7 KB

 8. #28

  Pr: Diskutim!

  Sikur topin e basketbollit ta kishin zevendesuar me nje thes imento do ishte nje pikture tamam.

  Mir qe betonizoi gjith Tiranen por ka filluar tani edhe me cepat e Shqiperise,as Gryka e Kelcyres nuk i shpetoi Sulltan Betonit.

 9. #29
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Betonizimi ka qe ne epoken e Sales dhe rasti kontret eshte Saranda. Ne Tepelene kryetari i bashkise ka bere goxha eastaurime kete 4 vjecar , duam sduam eshte merite e ketij te gjatit..

 10. #30

  Pr: Diskutim!

  Citim Postuar m par nga Lazo Lexo Postimin
  Betonizimi ka qe ne epoken e Sales dhe rasti kontret eshte Saranda. Ne Tepelene kryetari i bashkise ka bere goxha eastaurime kete 4 vjecar , duam sduam eshte merite e ketij te gjatit..
  Po pra per meritat e te gjatit po flasim,s'kemi pse t'ja mohojm !

  Nje merite e padiskutushme e tije eshte dhe betonizimi i do cepi te Tiranes,nuk la oborr shkolle ne Tirane pa dhen leje betonizimi. Tani e ka radhen Gryka e Kelcyres qe ti shtojme bukurine me ane te betonit.

  Sa qef qe e ka ky betonin,aman mor aman... eshte per tu habitur,ka rrezik qe edhe krevatin ta ket beton arme...se qe perdor si jastik thesin e imentos dihet.

 11. #31
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Pas vdekjes s Enver Hoxhes ne vitin 1985, data e vdekjes i sht hequr nga varri me vendim t pasardhsit t tij politik Ramiz Alija, me arsyetimin se nj njeri si ai (Enver Hoxha) nuk mund te vdiste asnjehere!

  Emri: FB_IMG_1507902629884.jpg

Shikime: 209

Madhsia: 18.0 KB

 12. #32
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Shqiptaret e bej e me se miri

  Emri: 93febd142e94f25054f14f8c36356a36075b8196.jpg

Shikime: 237

Madhsia: 55.8 KB

 13. #33
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Kur e ke stilin n gjak, nuk ke ci bn..

  Emri: FB_IMG_1510069057315.jpg

Shikime: 159

Madhsia: 36.9 KB

 14. #34

  Pr: Diskutim!

  Stilin e ka pas dhe e ka. Vetem me ane te ketij stili mundet te shpegohet betonimi.

  Kur zbret katunaria n'qytet atdheu osht n'rrezik..... Fatkeqsisht fazen e rrezikur e kemi kalu,e kemi kthyer ne mode, ku brekushet jane i vetmi stil qe mundet ta justifikojne.

 15. #35
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  U gjet misteri..

  Emri: 8220dd1cc56d857423166eeab499ddeb8a819aee.jpg

Shikime: 187

Madhsia: 52.1 KB

  Emri: c33f620d50940d07903e20a923f0eb415cab7c62.jpg

Shikime: 204

Madhsia: 61.5 KB

 16. #36
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!
  Me sa duket kishte shume arsye Monika, te qante per popullin..

 17. #37
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Pas marveshjes pr t ngrit varrezat e ushtarve grek edhe ne Mirdite , sot Ministria e Arsimit t Greqis mbylli shkolln shqipe pr emigrantt shqiptar n Kret!
  Faleminderit Qirje Ditmir B(Q)ushati! pr marveshjen pr mbylljen e shkolls shqipe n Kret!!!

  Emri: 56c8d0ca82b3cc470abb36ca335666f3f98875d0_1_800x404.jpg

Shikime: 189

Madhsia: 41.7 KB

 18. #38
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Ndrkoh po shikojm nj politikan t Dardanis..q kokn dhe shpirtin ja fal Allahut..ndrsa b..... ja ka falur shokut nga mbrapa..Koka n qiell e b... n diell
  Emri: FB_IMG_1521977126141.jpg

Shikime: 131

Madhsia: 22.5 KB

 19. #39
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutim!

  Vetm punsimi sht zgjidhja.

  Emri: fa8f3b66b32451e10bd2265f2bf6d417cc24ff8c.jpg

Shikime: 112

Madhsia: 50.4 KB

 20. #40
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,684
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Diskutime t lira

  11 vjearja Rhea Bullos perloti mbar botn

  Rhea Bullos nga Filipinet nuk kishte mundsi t blinte kpuc sportive pr t garuar, por pamundesia per te blere kepuce nuk mund te ndalte endrren e saj te madhe dhe qellimin ne pjesmarjen e gares! Ajo mbuloi kmbt dhe vizatoi logon e Nike mbi to. A e dini far ndodhi me pas? Ajo fitoi 3 medalje t arta (400m, 800m dhe 1500m).
  Pavarsisht kushteve dhe rrethanave, kurre mos u dorezo. Mjafton qe qellimi dhe vizioni te jene te paster dhe do e shikoni qe Zoti do ju hape dyert e suksesit.

  Emri: makeshift-shoes-rhea-pullos-main.jpg

Shikime: 10

Madhsia: 38.0 KB

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Diskutime nga te krishtert!
  Nga toni77_toni n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 48
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 20:01
 2. Diskutime pas zgjedhore..
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-07-2009, 07:10
 3. Diskutime mbi nenforumin
  Nga Pratolini n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-10-2008, 14:36
 4. Diskutime mbi arkitekturen
  Nga Diesel Industry n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 07:03
 5. Diskutime mbi letrsin...
  Nga Brari n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2004, 11:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •