Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471

  Mos harro se do plakesh ...?

  Emri: 68.jpg

Shikime: 911

Madhėsia: 27.4 KB
  pershndetje i nderuemi lexues .

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Reliko-Kombėtar
  Anėtarėsuar
  25-01-2017
  Vendndodhja
  Mitrovicė, Kosovė.
  Mosha
  25
  Postime
  4

  Pėr: Mos harro se do plakesh ...?

  O pershendetje, pershendetje!

  E di qe asaj rruge do vi, une personalisht, e plot tjere.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  471

  Pėr: Mos harro se do plakesh ...?

  Pershndetje - reliko . Uroj qe rrugėtimin e rrugės tė moshuar ta kaloni i shndetshėm e i paqėshėm n'mes dashamirve tua . Vitet tua t'atėhershme rrugėtojshin : T'lumtur , me bollek
  jetė njiqind vjet . Amin .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •