Thotė profeti Muhamed (a.s.): "Druhuni nga lutja e atij, tė cilit i ėshtė bėrė padrejtėsi, pasi mes saj dhe Zotit nuk ka asnjė perde. Vetė Zoti thotė kur e dėgjon: "Betohem nė fisnikėrinė dhe krenarinė Time se do tė ndihmoj qoftė dhe pas njėfarė kohe."