Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,294
  Faleminderit
  174
  119 falenderime n 105 postime

  12 vjearja vetvritet live n Facebook, policia: S`kemi cfar bjm!

  Emri: 12-vjecarja-fb.jpg

Shikime: 1088

Madhsia: 66.0 KB

  Videoja e vetvrasjes s nj vajze 12 vjeare sht shperndare n rrjetet sociale. Policia ka thene se nuk ka mundesi te beje asgje per kete rast.
  Katelyn Nicole Davis nga Georgia e SHBA-s, sht e mitura q i ka dhn fund jets s saj. T gjith ngjarjen ajo e ka transmetuar live n profilin e saj n Facebook.
  Videoja eshte publikuar m 30 dhjetor, dhe ne permbajtjen e saj, 12 vjearja pretendon se sh abuzuar seksualisht nga nj pjestar i familjes. Ne kohen kur filmonte Katelyn sht varur n nj pem n oborrin e shtpis n Cederton.
  Kur Policia e Polk County shkoi t shptonte vajzn, ishte tepr von pasi ajo humbi jetn n spital.
  Kur kane kaluar dy jav nga ngjarja videoja sht shprndar n t gjith bots
  lajmifundit
  Silence is golden.

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,294
  Faleminderit
  174
  119 falenderime n 105 postime

  Pr: 12 vjearja vetvritet live n Facebook, policia: S`kemi cfar bjm!

  Edhe thone, vetem ne Shqiperi ndodhin te tilla raste..
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •