Nj grup personash t cilt pretendojn se jan krkues t ngjarjeve paranormale, pretendojn se kan gjetur skeletin e dors s nj alieni q ka jetuar n shpellat e Perus.

Ata besojn se dora gjigante me 3 gishta sht gjetur n tunelet e qytetit antik t Cusco dhe i prket nj alieni, ose nj krijese t lasht q ka pasur ngjashmri me njeriun.

Madje ky grup pretendon se ka gjetur edhe nj kafk, e cila po ashtu sipas tyre i prket krijess misterioze.

Ky grup krkuesish deri m tani ka refuzuar q t tregoj se saktsisht ku jan gjetur kto eshtra, t cilat nuk jan ekzaminuar apo verifikuar ende nga studiues apo shkenctar t ndonj instituti t njohur.

/ Top Channel

Emri:  1483892154_1.jpg

Shikime: 882

Madhsia:  39.7 KB
Emri:  1483892174_2.jpg

Shikime: 944

Madhsia:  34.9 KB
Emri:  1483892183_3.jpg

Shikime: 842

Madhsia:  34.0 KB
Emri:  1483892190_4.jpg

Shikime: 900

Madhsia:  32.1 KB
Emri:  1483892198_5.jpg

Shikime: 937

Madhsia:  34.2 KB