Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1

  SHQIPRIA 1878 , Krkes pr ndihm lidhur me emrat SHQIP t vendbanimeve nga Preveza n Nish !

  http://www.pictureshack.us/images/42843_lm.png

  JAM NE PUNIM TE HARTES SE SHQIPERISE ETNIKE, ME DIMENZINE TE MEDHAJA, JU KISHA LUTUR KUSH I DI VENDBANIMET SHQIPTARE NE SHQIPERI KOSOVE CAMERI ILIRIDE MALESI SANXHAK TOPLICE E JABLLANICE ME EMRA SHQIP .Emri: 4160srez1.jpg

Shikime: 1496

Madhsia: 53.6 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga Liridon Mua : 08-01-2017 m 10:59 Arsyeja: harta

 2. #2

  Pr: SHQIPRIA 1878 , Krkes pr ndihm lidhur me emrat SHQIP t vendbanimeve nga Preveza n Nish !

  Emri: 4160srez1.jpg

Shikime: 1294

Madhsia: 53.6 KB

  Ja dhe harta

 3. #3

  Pr: SHQIPRIA 1878 , Krkes pr ndihm lidhur me emrat SHQIP t vendbanimeve nga Preveza n Nish !

  Un vetem ato te Rugoves di,13 fshatrat,qe jane : Shtupeqi i Vogel,Shtupeqi i Madh,Malaj,Reka e Allages,Pepiq,Koshutan,Shkrel,Dugaiv,Drelaj,Kuqis hte,Haxhaj,Stankaj dhe Bogaj.

 4. #4

  Pr: SHQIPRIA 1878 , Krkes pr ndihm lidhur me emrat SHQIP t vendbanimeve nga Preveza n Nish !

  Emri: Komunat-e-Kosoves.jpg

Shikime: 600

Madhsia: 42.1 KBEmri: Komunat-e-Kosoves.jpg

Shikime: 600

Madhsia: 42.1 KB

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •