Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet n Bllog
  2

  CNN: Shqipria, mes 17 vendeve pr tu vizituar n vitin 2017

  Emri: 1483779613plazh.jpg

Shikime: 1182

Madhsia: 37.5 KB

  N vendin e vogl mesdhetar do t gjeni diell, mime t lira dhe plazhe t paprekura kilometr pas kilometri, lexohet n artikullin e CNN.

  M tej, shtohet se ushqimi shqiptar ngjan me at grek, por mimet jan shum m t lira sesa n vendin fqinj.

  N Facebook, kryeministri Edi Rama shkroi se ky artikull tregon se vendi po rritet do vit e m shum.

  Mbase kta q e rendisin Shqiprin n 17 destinacionet pr t'u vizituar kt vit, din t shohin at q jo pak ndr ne nuk duan ta shohin tek ky vend, i cili po rritet do vit e m shum si vend turistik jo vetm sepse sht i bukur po edhe sepse po flitet do vit e m mir pr t, lexohet n postimin e kreut t qeveris.

  / Top Channel

 2. #2

  Pr: CNN: Shqipria, mes 17 vendeve pr tu vizituar n vitin 2017

  Une njoh disa veta 2-3 qe nuk jane dakort me vertetesine e ketij shkrimi dhe jane e gatshem te shkruajne faqe te tera per ta " mbrojtur".Madje kemi edhe ...ne mes tene..

 3. #3
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Antarsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pr: CNN: Shqipria, mes 17 vendeve pr tu vizituar n vitin 2017

  Shqiperia ka shume vende te bukura per tu vizituar por problemi nuk qendron vetem tek vendet e bukura por tek infrastruktura dhe kualiteti i sherbimit qe shqiptaret ofrojne.

  Ne shqiperi( si asnje vend tjeter ne bote ) nuk ka asnje chained-brand hotel ( pervec nje sheratoni ne Tirane) dhe kjo ben qe shume te huaj te ngurrojne te pronotojne hotele ku nuk dine se ci pret. Shumica e komenteve ne tripadvisor per hotelet shqiptare jane qesharake dhe nga fotot qe kam pare , hotelet me teper duken si motele te rendomta se sa hotele te mirefillta. Restorantet deri diku kane avancuar ne kete drejtim , ndoshta dhe per arsye sepse duhen me pak investime. Megjithate kultura per turizmin lene shume per te deshiruar nga pronaret e hoteleve dhe restoranteve ne shqiperi. Nuk ka trajnime per stafin dhe shumica nuk kane as idene me te vogel se si te sillen me klientet por thjeshte komunikojne me ta ne stilin alla shqiptarce.
  Ndryshuar pr her t fundit nga angmokio : 11-01-2017 m 12:25
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: CNN: Shqipria, mes 17 vendeve pr tu vizituar n vitin 2017

  Epo edhe bora-bora nuk mund te kerkosh ne Shqiperi, pastaj per ato trajnime dhe shume gjera te tjera qe nuk ndodhen ketu ka edhe shpenzime akoma edhe me te larta!?
  Pra, te qendrojme me kembe ne toke me te mirat e keqijat e ketij vendi gjithmone ne rritje, turizmi e vertetoi edhe sivjet!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pr: CNN: Shqipria, mes 17 vendeve pr tu vizituar n vitin 2017

  Vetem nje sovjet mund te flase keshtu, qe i duhet ende bunkeri shqiptar per propaganden e koleres se kuqe. Te mbyllesh syte para realitetit dhe te mos shohesh qe pas buburrecave te investimeve turistike fshihen keqberes nderkombetare, parazite dhe helmatises, kurse CNN eshte i po asaj politike qe i ben potere lajmeve te mizave anglo-perendimore dhe fsheh banoret e vertete apo boten, per shkak te kulisave te saj mekatare ne pafajesine e mungeses se Hyjit.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •