Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2013
  Vendndodhja
  LIND DHE RRIT:Q,SHKODER
  Postime
  504
  Faleminderit
  40
  9 falenderime nė 9 postime

  Festat na na bashkojn , bashkimi na vllznon .

  Emri: BAHRI ......---.jpg

Shikime: 647

Madhėsia: 40.7 KB
  pershndetje i nderuemi lexus .

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bahri. pėr postimin:

  SERAFIM DILO (03-01-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •