Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2016
  Postime
  4
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime

  Ju lutem per ndonje keshille !

  PErshendetje un jam nje vajz 18 vjeqare jam ne fakultet .. aty kam pa nje djal i cili eshte me ndryshe nga te tjeret. Eshte i shoqerueshem me gjinine mashkullore por nuk e kam pare duke biseduar ndonjehere me ndonje vajze apo duke e shikuar ndokend. Kam pas shum deshire ta kem nje shok te tille ne jeten time , pra ky ka qene qelllimi im i vetem. Keshtu ne pamundesi te afrimit me te ne ndonjem enyre tjeter vendosa te hap nje instagram fake dhe i shkruajta duke i thene se jam nje vajze te ciles ai i pelqen shume e gjera te tilla. Mirepo me kohen nuk munda pa i treguar se kush ne te vertete jam une dhe para se tja tregoj te verteten i tregova edhe arsyen pse e kam bere gjith ate .. ai tha se kishte deshire ti paraqitesha ne fk dhe perseri ti flas dhe tha se nuk do me bllokonte mirepo pasi i tregova me bllokoji .. pas dy ditesh ma heku bllokun .. pastaj perseri me bllokoi dhe kur ma heku per heren e dyte e bllokova une ! ne fakultet shpesh e shoh duke me shikuar por nuk mund te kuptoj se nese ai nuk deshiron te me flase pse me shikon ose psee me hiqte bllokun ?!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Linda22 : 29-12-2016 mė 16:17

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda22 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Futja ne shpulle dhe merja bllokun. Si s'ka turp qe te paska mar bllokun !

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan SERAFIM DILO pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),Linda22 (30-12-2016)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Keshtu eshte jeta Linda , mos u merzit. Nje her ti nje her ai, dhe nje dite kupton qe jeni plakur, as ti e as ai.
  Te uroj fat!

 6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan [Elita] pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),Linda22 (02-01-2017)

 7. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,298
  Faleminderit
  175
  120 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Meshkujt si natyre nese dicka i pelqen e kerkojne nuk bejne te tilla lojerash, keto jane vese e femrave (pa u keqkuptuar) gjithsesi uroj te kete fund te lumtur...
  Silence is golden.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #5
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Si perfundim pune rryēash moj zemer ma futi bllokun ja hoqa bllokun nuk eshte jeta rrjete sociale. Po te pelqeu shko thuja troc po si pelqeu ec shnet.

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 11. #6
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,399
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Citim Postuar mė parė nga Linda22 Lexo Postimin
  PErshendetje un jam nje vajz 18 vjeqare jam ne fakultet .. aty kam pa nje djal i cili eshte me ndryshe nga te tjeret. Eshte i shoqerueshem me gjinine mashkullore por nuk e kam pare duke biseduar ndonjehere me ndonje vajze apo duke e shikuar ndokend. .......
  A je ne njohuri te faktit se egzistojne edhe homoseksualet,ti Linda?!
  Pershkrimi qe i beneshte emblematik...
  Jarigas

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar jarigas pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 13. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2016
  Postime
  4
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  Ai nuk eshte homoseksual .. sepse kur flisja ne emer te nje vajzze tjeter atijj i pelqente , kupton ? kur e kuptoi kush isha ne te vertete m bllokoi

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Linda22 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 15. #8
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Anėtarėsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  48
  Postime
  5,399
  Faleminderit
  393
  249 falenderime nė 213 postime

  Pėr: Ju lutem per ndonje keshille !

  ...atehere je ti problemi!!
  Jarigas

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar jarigas pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •