Close

Rezultati i Sondazhit: A mendoni se ky Forum Shqiptar eshte me i miri?

Votues
7. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  5 71.43%
 • Jo

  2 28.57%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #-19
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,073
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  FORUMI SHQIPTAR ME I LUFTUARI POR MBETET ME I MIRI

  Qe sa kohe verej se ka nje lufte te ashper ndaj ketij forumi te madh dhe te shkelqyer.

  Kam provuar te anetaresohem ne forume te tjera mirepo aty kam ndeshur ne nje qendrim ortodoks te drejtuesve te tyre qe benin te pamunduren te te mbyllnin gojen.

  Ky Forum Shqiptar tashme ka pervoje dhe pjekuri.

  Personalisht nuk do ta nderroja me asnje prej forumeve te tjera dhe i ftoj te gjithe ata qe kane dhene ndihmese te vyer, qe ti rikthehen kesaj shtepie te madhe.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 28-12-2016 mė 17:58

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DYDRINAS pėr postimin:

  Ingenuous (14-03-2020)

 3. #-18
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Ky forum DYDRINAS u pasurua ne kohen ku nuk egzistonin shume faqe shqiptare, dhe po te shikosh shumica e atyre antare qe kane kontribuar jane te perjashtuar apo u eshte fshire llogaria. Pra ne kete forum eshte bere nje abuzim i madhe.


  Kam provuar te anetaresohem ne forume te tjera mirepo aty kam ndeshur ne nje qendrim ortodoks te drejtuesve te tyre qe benin te pamunduren te te mbyllnin gojen.
  Forume te tjera qe anojn nga ortodoksia nuk kam pare, i vetmi forum grek dhe anti shqiptar eshte ky ketu.

  Si duket ke ngatruar forum per te hapur kete teme

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ajzberg pėr postimin:

  Deni_Boy (03-01-2020)

 5. #-17
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,073
  Faleminderit
  57
  45 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Kur them ortodoks nuk kam parasysh besimin per te cilin kam respekt te veēante.

 6. #-16
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,404
  Faleminderit
  208
  141 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Me vertete ky eshte forumi me i luftuar dhe me uniku ne llojin e ti, pasi edhe sot komentohet shume neper forume te tjera qe benin dikur propagande ketu.

  Edhe pse vetem, ky forum eshte nje enciklobedi per mua gje qe nuk ma shuan asnjehere deshiren mos ta vizitoj...

  Respekt dhe vetem respekt per te gjithe ata anetare qe kane sjell gjithe brumin shqiptar ketu.

  Me te mira, Edi.
  Silence is golden.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  Ingenuous (14-03-2020)

 8. #-15
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,536
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  ME duket se jam nji nga perderusit me te vjeter ketu
  Apo jo @albo

  Mendoj se ka enciklopedi te madhe
  gje qe se gjen ne asnji fotum tjeter
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Vinjol pėr postimin:

  Ingenuous (14-03-2020)

 10. #-14
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,327
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Citim Postuar mė parė nga ajzberg Lexo Postimin
  Ky forum DYDRINAS u pasurua ne kohen ku nuk egzistonin shume faqe shqiptare, dhe po te shikosh shumica e atyre antare qe kane kontribuar jane te perjashtuar apo u eshte fshire llogaria. Pra ne kete forum eshte bere nje abuzim i madhe.  Forume te tjera qe anojn nga ortodoksia nuk kam pare, i vetmi forum grek dhe anti shqiptar eshte ky ketu.

  Si duket ke ngatruar forum per te hapur kete teme

  Mos ja vere re se ka postuar ne prage festash, alkoli ben te veten. Lol

 11. #-13
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,327
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  ME duket se jam nji nga perderusit me te vjeter ketu
  Apo jo @albo

  Mendoj se ka enciklopedi te madhe
  gje qe se gjen ne asnji fotum tjeter
  Vinjol ku je Ooo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •