Close

Rezultati i Sondazhit: A mendoni se ky Forum Shqiptar eshte me i miri?

Votues
7. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Po

  5 71.43%
 • Jo

  2 28.57%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  FORUMI SHQIPTAR ME I LUFTUARI POR MBETET ME I MIRI

  Qe sa kohe verej se ka nje lufte te ashper ndaj ketij forumi te madh dhe te shkelqyer.

  Kam provuar te anetaresohem ne forume te tjera mirepo aty kam ndeshur ne nje qendrim ortodoks te drejtuesve te tyre qe benin te pamunduren te te mbyllnin gojen.

  Ky Forum Shqiptar tashme ka pervoje dhe pjekuri.

  Personalisht nuk do ta nderroja me asnje prej forumeve te tjera dhe i ftoj te gjithe ata qe kane dhene ndihmese te vyer, qe ti rikthehen kesaj shtepie te madhe.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DYDRINAS : 28-12-2016 mė 16:58

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e ajzberg
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,224
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Ky forum DYDRINAS u pasurua ne kohen ku nuk egzistonin shume faqe shqiptare, dhe po te shikosh shumica e atyre antare qe kane kontribuar jane te perjashtuar apo u eshte fshire llogaria. Pra ne kete forum eshte bere nje abuzim i madhe.


  Kam provuar te anetaresohem ne forume te tjera mirepo aty kam ndeshur ne nje qendrim ortodoks te drejtuesve te tyre qe benin te pamunduren te te mbyllnin gojen.
  Forume te tjera qe anojn nga ortodoksia nuk kam pare, i vetmi forum grek dhe anti shqiptar eshte ky ketu.

  Si duket ke ngatruar forum per te hapur kete teme

 3. #3
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Anėtarėsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Kur them ortodoks nuk kam parasysh besimin per te cilin kam respekt te veēante.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •