Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1

  Si pr t transferuar kontakte nga kompjuteri n iPhone / iPad / iPod touch

  iTunes nuk sht shum i prshtatshm? Prpiquni t prdorni kt n mnyr q ju mund t transferoni kontaktet vetm n nj klik.

  iPhone Transfer do t ju mundsoj pr t importuar kontaktet nga kompjuteri juaj n iPhone tuaj / iPad / iPod leht.

  Ky transferim iPhone software user-friendly mund t dyja t importit dhe eksportit t leht Nse krkesa pr kt lloj software, ju mund t ndiqni hapat pr t msuar se si t kontaktet transferimit nga kompjuteri n iPhone.

  Hapi 1. Install iPhone Transferimi n PC tuaj
  Hapi 2: Importoni kontaktet nga kompjuteri n iPhone / iPad / iPod touch.

  Shnim: Para se t running kt softuer, ju duhet t kontrolloni opsion Encrypt iPhone backup n iTunes me iDevice lidhur.

  Emri: 1477471963_4237.jpg

Shikime: 2354

Madhsia: 30.5 KB
  Ndryshuar pr her t fundit nga amrisss : 28-11-2016 m 23:01

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •