Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-11-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Ka shqiptar ne Indonezi

  Ne ket shtet mbi 250 milon banor jam I sigurt ce sjam I vetmi Shqiptare qe jetoj ketu ( shpresoj ) por deri me tash skam takuar per veq ca turistave qe vyn e shkojn.

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Ka shqiptar ne Indonezi

  Citim Postuar mė parė nga BekimIseni Lexo Postimin
  Ne ket shtet mbi 250 milon banor jam I sigurt ce sjam I vetmi Shqiptare qe jetoj ketu ( shpresoj ) por deri me tash skam takuar per veq ca turistave qe vyn e shkojn.
  Pershendetje BekimIseni ,

  Ca vendi jeton ne Indonezi? Une jetoj ne Singapore por udhetoj shpesh ne Batam dhe Bekasi.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-11-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Ka shqiptar ne Indonezi

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Pershendetje BekimIseni ,

  Ca vendi jeton ne Indonezi? Une jetoj ne Singapore por udhetoj shpesh ne Batam dhe Bekasi.
  Une jetoj ne Surabaya, East Java. Batam esht larg meje, aj vend esht shum afer Singapore , kurse Bekasi esht ma afer, reth 700km. E ju udhetoni shpesh ne Indonezi per pun apo biznes? Sido qoft, me vjen mire qe kontaktuam.

  Pershendetje,

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •