Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  pershendetje uroj qe te jeni mire te gjithe
  kush mundet nga ju te me jape 1 link ku mundem te shkarkoj free & Full
  Lojen Red Alert 2
  eshte loje me strategji, loje paksa e vjeter por mua me pelqen shume
  FLm
  pres te me pergjigjet ndokush :/
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  ASnji sme ndihmon dot eeeeeeeeee epo skeni faj se ju ka marre mendet facebook
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??  ckemi vlla flm qe me ndihmove per ta shkarkuar
  Por problemi eshte se

  Nuk di cfare i behet me vone :/ nuk me del ne desktop

  Nese ke mundesi te ma shpjegosh do te isha vertete mirenjohes

  Sipas etapave se nuk di me ja ba Winzip
  Flm
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •