Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e netflix
  Anėtarėsuar
  30-08-2015
  Postime
  102

  Sallat me patate


 2. #2

  Pėr: Sallat me patate

  Do ti mungonte pak majdanoz i fresket i grire holle...

  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,193

  Pėr: Sallat me patate

  Bravo mjeshtrit qe ka bere kete pjate kaq te veshtire !
  Sidomos, bravo qe i nxjerr patatet e qeruara direkt nga tenxherja . Nje pyetje kisha,i hidhet kripe kesaj pjate ? Apo mjeshtrit ja ka ndaluar kripen doktori,e kemi me "tensjon" te larte.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e netflix
  Anėtarėsuar
  30-08-2015
  Postime
  102

  Pėr: Sallat me patate

  Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  Do ti mungonte pak majdanoz i fresket i grire holle...

  Pershendetje
  Vetem sa do t'ia shtonte shijen

 5. #5

  Pėr: Sallat me patate

  Nuk thashe se do te zevendesonte mishin...
  por qe do te kishin nje "martese" formidabel midis tyre. ( shkojne shume )

  Pershendetje
  Mėsoi tė tjerėt me jetėn tėnde dhe jo me fjalėt e tua

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e netflix
  Anėtarėsuar
  30-08-2015
  Postime
  102

  Pėr: Sallat me patate

  Dhe une e konfirmova at qe the

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •