Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Evian
  Antarsuar
  04-08-2015
  Postime
  507
  Faleminderit
  42
  73 falenderime n 65 postime

  Exclamation Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Ish-guvernatori Hashim Rexhepi rrfen ann mafioze t Hashim Thait
  N nj intervist pr Gazetn Fjala, ish-guvernatori tregon pr ndrhyrjet direkte n punn e BQK-s, nga njerzit e partis n pushtet, PDK-s. Q nga presidenti aktual Hashim Thai dhe njerzit e tij t afrt, e deri tek ish kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku dhe ish komandanti i prgjithshm i UK-s Azem Syla.


  ifuti izraelit q mashtroi Hashim Thain me plotvetdije !

  Emri: Hashim-rexhepi.jpg

Shikime: 381

Madhsia: 57.6 KB

  Arie (Ariel Raubvogel) po e priste n nj hotel n Londr guvernatorin e athershm t Banks Qendrore t Kosovs pr ti dhn nj mesazh nga ish-kryeministri, Hashim Thai, tani President i Kosovs.

  T gjith do t ndahemi t knaqur, m tha, po ti investoja parat e buxhetit t shtetit n bankat q i propozonte kshilltari i athershm n emr t ish-kryeministrit Hashim Thai, rrfen pr her t par ish-Guvernatori, Hashim Rexhepi n detaje, pr takimin q thot se ia pa sherrin.

  Arie i kishte rekomanduar Rexhepit disa banka n Angli ku duhej investuar mbi 1 miliard euro me t cilat menaxhonte BQK-ja.

  N nj intervist pr Gazetn Fjala, ish-guvernatori tregon pr ndrhyrjet direkte n punn e BQK-s, nga njerzit e partis n pushtet, PDK-s. Q nga presidenti aktual Hashim Thai dhe njerzit e tij t afrt, e deri tek ish kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku dhe ish komandanti i prgjithshm i UK-s Azem Syla.

  Sipas tij, ata kan gjithka nn kontroll dhe vendosin se far duhet br me parat e taksave, e pensioneve t qytetarve dhe kush duhet t prfitoj nga investimi i tyre. N pothuajse t gjitha kto raste prmendet si akter kryesor edhe ish ministri i Financave t Kosovs Ahmet Shala dhe Besim Beqaj, ather Kryesues i Bordit t Trustit t Kursimeve Pensionale t Kosovs.

  Krkesa e Hashim Thait pr investimin e 1 miliard euro

  Shala madje del t jet iniciator i takimit n Londr mes Rexhepit dhe kshilltarit izraelit t Hashim Thait, n vitin 2010 pak dit para se Rexhepi t arrestohej.

  Ministri Ahmet Shala dhe un merrnim pjes n konferencn vjetore t EBRD-se n Londr. Ditn e par t punimeve t konferencs ministri m thot se nesr n mbrmje do ta kemi nj takim me disa investitor dhe mos planifiko asgj n agjend, rrfen Rexhepi.

  T nesrmen thot se doli para hotelit n kohn e caktuar duke pritur ministrin Shala pr n takim.

  Vjen ministri disi me nxitim dhe m thot se i ka dal nj pun urgjente dhe t shkoi un n at takim. E morra adresn e vendit ku duhet t mbahej takimi. Pr habi kur arrita te hoteli ku duhej t mbahej takimi, me del prpara kshilltari i kryeministrit, izraeliti Ari. Pasi u prshndetm e pyeta se ku jan investitort, ai buzqeshi dhe tha se do e kem takimin me t.

  Ktu gjithka, sipas tij, ishte e planifikuar n prapasken.

  Pasi morm nga nj pije, ai filloi bisedn. Me tha se Banka Qendrore menaxhon me mbi 1 miliard euro, dhe do t ishte mir q ti investoni n bankat q ti propozoi un, duke br me shenj se t gjith do t ndahemi t knaqur, n kuptim t prfitimeve materiale.

  Rexhepi thot ta ket mohuar kt ofert duke i thn q ta harronte se kan biseduar pr nj gj t till.

  Ligji sht i qart, mjetet i investon komisioni i BQK-s, pr menaxhimin e aseteve dhe mjetet i investojm vetm n vendet dhe bankat e rejtuara me tre A, se banka qendrore ka prgjegjsi pr menaxhimin e kujdesshm t mjeteve publike me te cilat menaxhon.

  Takimi n zyrn e Thait

  Nj jav m von kryeministri kishte organizuar nj takim n zyrn e tij rreth investimit t mjeteve t Trustit.

  N takim ishin Kryeministri Hashim Thai, zvends kryeministri Hajredin Kuqi, ministri Ahmet Shala, kryetari i bordit t Trustit Besim Beqa, drejtori i Trustit Ardian Zalli dhe un, tregon Rexhepi i cili kt takim e ndrlidh me at paraprak me kshilltarin e Thait n Londr.

  Krejt kjo pasi, sipas tij, tani ish kryeministri Thai ishte shfaqur i pezmatuar n t pas refuzimit t tij pr t miratuar propozimet q kishte dhn pr modelin e investimeve t trustit, pr far po diskutohej aty.

  N kt takim, Rexhepi kishte propozuar q Trusti t investoj edhe n bankat komerciale t Kosovs n pajtim me ligjin, deri ne 5% t mjeteve n nj entitet t vetm, duke arsyetuar se kjo n kt koh te krizs globale financiare do t kishte impakt pozitiv dhe do t mundsonte rritjen e kreditimit t bankave.

  Kryeministri n mnyr cinike e kundrshtoi propozimin tim, duke thn se kto jan banka private etj., ai filloi te m sulmoi gjja pr keqmenaxhim ne bank etj. Kjo me beri t kuptoi se ky sulm ishte refleksion i refuzimit tim q ti pranoi krkesat e kshilltarit t tij Ari, tregon Rexhepi.

  Sipas tij, kryeministri tani kishte gjetur dik tjetr q tia kryente punt.

  Pr habi, pas ktij takimi Trusti investoj rreth 75 milion euro n nj bank t Belgjiks e quajtur Fortis, e cila ishte nn intervenimin e qeveris belge me mjete emergjente pr shkak te krizs qe e kishte goditur. Kurse disa muaj m von Besim Beqa u emrua ministr i ekonomis n Qeveri.

  Ky Institucion Financiar, me tu br ky investim ndrron pronsin dhe Rexhepi urdhron vartsit e tij t nisin hetimet rreth ktij investimi, si e quan ai, t dyshimt. Por thot se gjithka ishte von, pasi u arrestua pak dit pas ktij takimi.

  Ndrhyrjet n punsim

  Rexhepi tregon se ndrhyrja e politiks n punt operacionale dhe vendimmarrja n BQK ka filluar q n muajin e dyt t mandatit t tij. Kryesisht sipas tij kan qen ndrhyrje lidhur me zgjedhjet kadrovike, punsim t militantve partiak, e deri te vendimmarrja rreth investimit t mjeteve nn menaxhimin e BQK-s dhe licencimin e institucioneve financiare.

  Kto ndrhyrje jan br kryesisht nga Ministri i Financave, Ahmet Shala dhe kryeministri ose kshilltart e tij, por edhe t personaliteteve t larta t partis n pushtet, thot Rexhepi.

  Madje ai tregon nj rast konkret t ndikimit t ish kryeministrit Thai pr vendosjen e njerzve t tij t afrt n pozita t larta n BQK.

  Kryeministri Hashim Thai ka qen shum kmbnguls me krkesn e tij q zvendsguvernator pr mbikqyrje financiare t zgjedhet Nuredin Krasniqi. Un e kam kundrshtuar kt propozim sepse ishte ndesh me ligjin, sepse Krasniqi kishte qen drejtor i banks q kishte falimentuar, thot m tej Rexhepi.

  Ndrkoh, thot se njerzit e tij brenda BQK-s kishin filluar ta sabotonin punn e tij q nga fillimi. Prmend ktu dy antart e bordit t propozuar nga PDK, Sejdi Rexhepin dhe Mejdi Bektashin, pr t cilet thot se ve kishin filluar destruktivitetin e tyre n punn e bordit. /Gazeta Fjala/

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  qfar rrene qorraz krejt ja paske fut

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Hashim Thai si Esat Pash Toptani
  Klasikisht streha e fundit e horrave ka qen dhe mbetet patriotizmi. N emr t patriotizmit populli shqiptar ka mbetur n duart e shum tradhtarve, spiun t ndryshm t armiqve tan. Populli shqiptar nga mirsia dhe sinqeriteti, ka qen shum besimtar ndaj t tjerve, kryesisht tra dhetarve, e t cilt fatkeqsisht nuk jan edhe t pakt, por dmet q i kan shkaktuar vendit jan t mdha. Dy ndr figurat me t dmshme pr popullin shqiptar jan Esat Pash Toptani dhe Hashim Thai. Po i v n krahasim t dy tek nj gj t prbashkt-tradhtin, n mesin e shum gjrave t prbashkta. T dy n emr t patriotizmit arritn t jen faktor, ndonse n periudha dhe rrethane t ndryshme vepruan. Gjithsesi t dy, mes t tjerave, faljen e tokave shqiptare Malit t Zi dhe marrveshje t dmshme pr vendin n pazare me Serbin.

  Me 22 prill 1913 Esat Pasha nnshkroi marrveshjen e kapitullimit me Malin e Zi, t cilt nj dit pas pushtuan kshtjelln madhore t Veriut, e cila ra nn pushtimin malazez. Esat Pasha nuk njihte as qeverin e par t Vlors, duke pretenduar coptimin e tokave shqiptare. E gjith kjo n dm t interesave t atdheut, apo si shkruan Prof. A. Luarasi se ...pozita mbisunduese e Esat Pashs vinte ndesh me ndjenjat e shum patriotve shqiptar. E njjta gj mund t thuhet edhe pr Hashimin, i cili sht i braktisur nga idealet e shokve t lufts, t cilt i ka harruar. Pr m tepr familja Jashari, as nuk e pret m n konak, pikrisht pr shkak t tradhtis ndaj idealeve. Me 25 gusht 2015 Kosova dhe Mali i Zi patn nnshkruar n Vjen marrveshjen pr kufirin shtetror n mes ktyre dy shteteve. Marrveshja ishte nnshkruar at koh nga zvendskryeministri dhe ministri i Jashtm, Hashim Thai.

  Me kt, Mali i Zi prfitoi mbi 8.000 hektar tok, vepr e Hashimit dhe i cili edhe sot e ksaj dit vazhdon t jet president. Ashtu si Esati, edhe Hashimi nnshkroi shum marrveshje me Serbin n dm t interesave kombtare. Derisa Esati bnte pazare me tokat shqiptare q duhej t ishin n sundimin e Serbis s athershme, Hashimi n ann tjetr nnshkruan Asociacionin e Komunave serbe, q krijon komuna serbe brenda Kosovs. Nse shikohet harta e Asociacionit, komunat serbe jan zingjir. Kto dit Thai po bn pazare pr ndarje t Kosovs, n kmbim t blerjes s amnistis nga Gjykata Speciale. Derisa Esati u desht t vritej pr ti ndalur t zezat q po ia bnte atdheut, Thai ska nevoj fare t vritet pasi t bmat e tija po i shohim do dit. Por sht mkat q ndaj Thait nuk do t ket nj gjyq pr tradhti ndaj atdheut, megjithse gjyqi pr krime lufte do t bhet. Por nuk ka asnj gjyq n bot se sa gjyqi i popullit, i cili n libra t historis do t gdhend me shkronja t zeza emrin e Hashimit, n mesin e atyre tradhtarve e t cilt populli i identifikon me sinonimin e s keqes. Pr mos karakteristik t tiranve, shantazhet ndaj oponentve politike pr t qndruar sa m gjat n pushtet. I till sht Hashimi, i cili me intriga dhe shantazhe erdhi n pushtet, ndrsa qndrimin n pushtet po e vazhdon me pazare n dm t Kosovs. Fatkeqsisht kurr nuk na u hiqn Esatat.
  NGA FATON MEHMETI M 2 MARS 2018
  http://www.botasot.info/opinione/844...pashe-toptani/

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Baton Haxhiu: Veriun e Kosovs duhet ta lm t ik

  Pr gazetarin Baton Haxhiu, marrveshjeve Kosov-Serbi pr shkmbimin e territoreve sht pr t ardhmen e Kosovs dhe Ballkanit Perndimor.

  N nj opinion t tijin, ai jep edhe argumente n mbshtetje t ksaj teze:

  Ndarjet jan gjithmon t vshtira. Veanrisht ato territoriale.

  Disa jan t thjeshta pr tu kuptuar, si e Kosovs nga Serbia n vitin 1999, por disa tjera jan shum m komplekse si duket se do t jet marrveshja finale ndrshtetrore mes dy vendeve, e planifikuar pr vitin e ardhshm.

  Kam lexuar shum shkrime kto dit. Hiq shkrimin e Blerim Latifit q prfaqsonte iden e qart n shkrim, tjerat ishin jasht kontekstit, dashakeqe dhe jokontribuese me ide t reja. T prqendruara n fyerje dhe ndshkime deri n tradhti. Fjalori i politiks sht padyshim i vrazhd dhe ka filluar nj betej e fort pr t shpallur tradhtarin e s ardhmes. Por ka nj lidership n Ballkan q ka hapur iden pr fundin e armiqsis. Dhe arsyeja pse ka ndodhur ky diskurs publik mund t prfshihet n disa pika.

  Kemi harxhuar shum koh duke pritur q t tjert ti marrin vendimet pr ne, nga frika pr t vepruar, t paralizuar nga ndjenja se pr hir t respektit duhet t presim. Por pritja nuk sht m alternativ. Koha ka ardhur dhe kjo gjenerat e qytetarve t Kosovs duhet t veproj pr hir t asaj q do t vij. Pr hir t gjeneratave t ardhme t shqiptarve. Pr hir t gjeneratave t ardhme t serbve. Pr hir gjeneratave t ardhme t europianve.
  Ne jemi gjenerata e re e Europs dhe pjes e t ardhmes s saj, ndaj e kemi pr detyr t veprojm n emr t vlerave t saj. N emr t paqes, pajtimit dhe t nj t ardhmeje t prbashkt.

  Prandaj duhet t jemi t vendosur t japim propozime t zbatueshme n praktik pr pajtim me Serbin dhe ta gjejm realisht zgjidhjen pr paqen e s ardhmes.

  Kosova mund t bhet shtet funksional vetm nse zgjidhja krkohet n ridefinim ose delimitim t kufirit me Serbin. Sepse, ndryshe, frika kurr sdo ndaloj s krijuari probleme n kt tok.

  Pak histori

  Tri her Veriu i Kosovs ka qen pjes e tavolins pr kmbim ose ridefinim t kufirit. N kohn e ksaj prfoljeje tema e ndarjes dhe shkmbimit ishte tejet e gjall dhe joshse. Ather Kosova nuk ishte as pjes e Serbis, as pjes e Shqipris dhe as pjes e Europs. Kosova bashkonte eprsin e popullats shqiptare dhe eprsin e fuqis ushtarake serbe.

  Gjat vitit 1997, ideja e ndarjes kishte fuqin serbe dhe prekte kufirin diku te Ferizaj. T gjith q banonin n Prishtin duhej t shprnguleshim dhe t krkonin nj hapsir pr t jetuar n nj shtet q skishte as emr, as identitet dhe as t ardhme. Ky variant nuk prfshinte marrveshje, por projektonte fuqin ushtarake serbe mbi pafuqin ton. Kjo tablo kishte vetm nj akter dhe ata q prjetonin ndarjen pa shikuar nga prapa.
  N vitin 2000 ishte nj qytet q ruante shklqimin e dikurshm t bashkjetess. Ishte nj hapsir e territorit ku shqiptart e Kosovs, prve ndonjrit q kishte prapavij komuniste, nuk kishin shkelur kurr n at tok. Ishte pjesa e Veriu t Kosovs. Pr pjesn tjetr t Kosovs, Veriu nuk kishte asgj t prbashkt me territorin tjetr kosovar. Pikrisht se nuk kishin dukuri t nj qytetrimi t prbashkt, ata me zell mbanin veten si pjes t nj qytetrimi tjetr, por kishin edhe nj dell provincializmi dhe dell pr nj identitet jokosovar.  komentet


  Fotografia
  Ţhe True 2 dit m par
  A t'paska shti padroni pak me leh a...
  A Stanishiqi
  http://www.botasot.info/aktuale-lajm...a-leme-te-ike/
  Shprndaje

  Fotografia
  Mal Uka Agim Ramizaliu 2 dit m par
  Ky jo qe eshte pro po ky eshte krejt Shkavell Sa e ka menen e minit veq zarare me ba ne malle shiptare !
  Shiptaret duhet te qendrojne fort ne anen e te tdrejtes per egzistence Bota e din qe shiptaret kurr nuk kan
  pase shtet qe ka mbizotnue mbi serbet Por Serbet duke e perdore forcen e shtetit 640 fshatra prej toplices
  krejt shiptare i kan shperngule Flet kenga per muhagjert dhe te mbijetuarit neper turqi Keta qe po lypin
  ndamje te kosoves tue perdore forcen krejt popullin shiptar e kan njeke prej shtepive te veta duke i qite
  ne shipni , maqedoni e mal te zi Se pse e donte nje kosove me e ba serbe ! Ne histori shiptaret ne cdo
  50 deri 60 vite e kan provue gjenocidin e ushtruar prej serbve ! Nuk nrrojme toka tona Nese done me na dhene
  pjese te Beogradit kqyrim i qesim ne kanare ! Por serbet duhet te shperngulen e te shkojne atje prej kah kan ardhe Ska te drejta special per serb Si cdo pakice Bile per ta speciall te hunet tu mbahet terrori e gjenocidi qe
  e kan ba karrshi shiptarver Qytetaret i njohin shkavellat Por pushteti duhet lane te lire qytetaret per hak !
  Serbet separi te shkeputen prej politikes serbe ! Ne te kunderten me vurmak duhet te qiten jasht
  Su kemi kurgja borgj Shtetet qe i perkrahin fashistat le ti marrin ne vendet e tyre Edhe Ket Far
  Bato Hagjiq spasiqin bashk me Hashima e Pop polaret Danilloviq !

  3
  PrgjigjuShprndaje
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  FSHATRAT SHQIPTARE N VERI, KUNDR NDARJES


 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  6 sep. 2018
  PCIT SUBSCRIBE
  NDEGJOJE SE QKA I THOT KY NJERI THAQIT PER PRESHEV NA ME LUFT NUK E FITUM E TI ME LAPC
  Kategori

 7. #7
  SHQIPTAR Maska e ARIANI_TB
  Antarsuar
  30-12-2005
  Postime
  4,531
  Faleminderit
  5
  22 falenderime n 21 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Aspak rrene, por mese e vertete.
  Pikerisht "Gjarperi" eshte shktaruesi me i made i Kosoves!
  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  SHOKU I LUFTS THAI E VESELI FRIKSOHESHIN N LUFT
  Published on Sep 24, 2018

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Thaci ne New York me delegacion prej 40 vetash;m t madh se ai kinez, q ngjante n Ali Baba-n me 40 hajdutt . I shpenzoi mbi 100 mij $


  https://revistadrini.info/thaci-ne-n...-mbi-100-mije/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Intervista e Jusuf Buxhovit n DPT


  T7
  Published on Oct 4, 2018 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Flet slloveni q u sulmua nga vllai i presidentit Thai


  Drejtori i kompanis s sigurimeve Ilyyria Insurance, slloveni Gianni Sokolic, dyshohet se sht njri nga dy personat e sulmuar fizikisht prej Gani Thait sot gjat dits.
  Sokolic, i pyetur rreth sulmit, nuk e ka mohuar por ka thn se tani nuk mund t flas pr kt rast.

  Un nuk mund t flas pr kt tani, ka thn shkurt Sokolic pr Express.

  Sot sht raportuar se gjat dits Gani Thai ka sulmuar fizikisht dy persona. Njri nga t sulmuarit sht drejtori i BKS-s, Blerim Pushkolli ndrsa tjetri sht drejtori i Illyria Insurance, Gianni Sokolic.
  https://www.gazetaobserver.com/flet-...identit-thaci/

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Policia jep detaje rreth rrahjes s vllait t presidentit Thai me dy persona


  PCIT OFFICIAL
  Published on Oct 24, 2018
  Vllai i presidentin Hashim Thai, Gani Thai, e ka sulmuar fizikisht drejtorin e Byros Kosovare t Sigurimeve, Blerim Pushkollin.Msohet se bashk me Pushkollin sht sulmuar dhe drejtori i kompanis s sigurimeve Illyria, Gianni Socolic.Prderisa gazetart nuk jan lejuar q ti afrohen objektit, Ekonomia Online merr vesh se prokurori i rastit Ali Ajdini ndodhet n ambientet e ktij institucioni.Ndrkoh q nuk ka informacione nse Thai dhe Pushkolli jan larguar nga aty.Policia ka konfirmuar se ka ndodhur nj prleshje fizike mes tre personave n rrugn Lidhja e Pejs n t ciln ndodhet Byroja Kosovare e Sigurimeve, por ska prmendur emra.Sot rreth ors 12:00, policia ka marr informacionin se n rrugn Lidhja e Pejs, n Prishtin, ka ndodhur nj prleshje fizike mes tre personave, konfirmoi Policia e Kosovs pr Ekonomia Online.Menjher pas marrjes s ktij informacioni n vendin e ngjarjes kan dal t gjitha njsitet e nevojshme policore, t cilat konform rekomandimeve t prokurorit t shtetit, i cili po ashtu ka dal n vendin e ngjarjes, po ndrmarrin veprimet e mtutjeshme hetimore e procedurale, tha nj zyrtar policor.Gani Thai, nj koh, e ka udhhequr Byron Kosovare t Sigurimeve (BKS), ndrsa aktualisht mban pozitn e koordinatorit t Prgjithshm pr Investime Strategjike.Mediet kan raportuar se tre fmijt e Gani Thait: djali i madh Kushtrimi, vajza Evgjenia dhe djali i vogl Leutrimi, jan punsuar n kompani t ndryshme t sigurimeve, derisa babai i tyre mbante pozit drejtuese n BKS.


 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  Familjaret e politikanve te perfshish ne haraqe rraje te policve etj si g.thaqi
  PCIT OFFICIAL
  Published on Oct 24, 2018
  PCIT SUBSCRIBE
  Familjaret e politikanve te perfshish ne haraqe rraje te policve etj
  Category


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,379
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Hashim Thai luan 1 miliard euro n kazino me parat publike !

  ANALISTI NGA SHQIPERIA E BAN REZIL THACIN NE DEBAT !!


  News Official
  Published on Oct 26, 2018
  SUBSCRIBE MY CHANNEL! - NEWS OFFICIAL

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •