Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 168
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Varferia ne Kosove


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 6. #6
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove

  keso raste ka ne te gjitha shtetet e botes
  tuj perfshi edhe ato shtete te zhvilluara

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  32
  Postime
  27
  Faleminderit
  18
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  keso raste ka ne te gjitha shtetet e botes
  tuj perfshi edhe ato shtete te zhvilluara
  Po ktu nuk ka ligj o llap
  une kam 10 vite pun vetem tre muj i kam te regjistrune nuk kam asnje te drejt ,trajtohemi si rob o llap burri nuk jam vetem une por jan qindra mijra te till

  Ne nuk kerkojm para prej qeveris ,as pun ne duam vetem ,shtet ligjor e jo shtet mafioz siq eshte sot
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 12. #12
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove

  Citim Postuar mė parė nga ximiabedini Lexo Postimin
  Po ktu nuk ka ligj o llap
  une kam 10 vite pun vetem tre muj i kam te regjistrune nuk kam asnje te drejt ,trajtohemi si rob o llap burri nuk jam vetem une por jan qindra mijra te till

  Ne nuk kerkojm para prej qeveris ,as pun ne duam vetem ,shtet ligjor e jo shtet mafioz siq eshte sot
  kthene ate qeverin te pushtuesit pra qa po pritni
  masi Ēlirimtaret i quan mafioz

 13. #13
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove  Kadri Veseli  Sot ėshtė Dita Botėrore e tė Moshuarve qė shėrben pėr tė na kujtuar njė ndėr vlerat mė fisnike tė popullit tonė, traditėn e respektimit dhe pėrkujdesjes pėr moshėn e tretė. Ėshtė pėrgjegjėsi e jonė morale, qė tė tregojmė mirėnjohje ndaj brezave tė vjetėr pėr kontributin e dhėnė. E kemi gjithashtu detyrė tė kujdesemi qė tė moshuarit tė kalojnė njė pleqėri rehatshme e tė lumtur nė mėnyrė qė fazėn e tretė tė jetės ta kenė tė sigurt e ta kalojnė nė njė ambient sa mė tė ngrohtė. Prandaj, unė mendoj se jo vetėm duhet tė inkurajojmė solidaritetin mes gjeneratave brenda familjes, por edhe duhet t'i japim njė rol mė aktiv shtetit pėr t'u kujdesur mė shumė pėr tė moshuarit qė nuk gėzojnė mbėshtetje familjare. K.V.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Anėtarėsuar
  30-09-2012
  Mosha
  32
  Postime
  27
  Faleminderit
  18
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove

  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  kthene ate qeverin te pushtuesit pra qa po pritni
  masi Ēlirimtaret i quan mafioz
  kush jan qlirimtaret ata qe po shkelin me dy kemb mbi gjakun e deshmorve???
  apo ai i cili perkulet para permendoreve te serbeve ndersa nuk gjen koh ti vizitoj ato shqiptare?


  si ti quaj ndryshe ate qe u ben milioner duke vjedh popullin dhe duke shkatrru vendin?????
  si ti quaj ndryshe ata qe edhe pas 17 viteve nuk zbatojn ligjin ne ket vend?????
  Si ti quaj ndryshe ata qe nuk ken ne gjendje per 17 vite me be nje shtet ku sundon ligji ???
  A e di mor llapian se nje vrases ne ket vend denohet me 4 vite ,nders nje njeri tjeter pershkak te bindjeve te tij denohet me 15 vjet burg ,a nuk eshte ky shtet mafioz???/

  Ne nuk luftuam per ti ber milioner politikanat

  Ndoshta ty te ka gjet ndonje pun te mir grabovcka dhe per ket gje je i detyruar te mbrosh ket parti ,Por nese e ndien veten patriot nese e don kombin dhe atdheun tend ,dil ne anen e popullit mos rri ne anen e kriminelav ,neve na duhet nje shtet i fort nje shtet ku sundon ligji nje shtet ku te gjith do jen te barabart para ligjit, e kete nuk mund te na ofroj PDK e as LDK ,
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...[/FONT]

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove
  Qka kan vujatur populli kosovar prej qetnikve duke u maskaruar e dhunar nga tmeret e kasapit te Ballkanit.
  Sot po vujne prej mafio- hajnia te Pdk dhe Ldk -se

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Akuamarini pėr postimin:

  Wordless (02-10-2016)

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime nė 72 postime

  Pėr: Varferia ne Kosove


Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •