Close

Rezultati i Sondazhit: Si keni mesuar per Albasoul?

Votues
311. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nga nje i/e njohur

  120 38.59%
 • Kerkim ne internet per faqe shqip

  141 45.34%
 • Menyre tjeter

  50 16.08%
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 232
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Si u njohët me Albasoul?

  Albasoul eshte nje faqe mjaft e frekuentuar. Ju si keni mesuar per te: Jua ka sugjeruar ndonje i njohur? Kerkim ne internet per faqe shqip? Apo ndonje menyre tjeter

 2. #2
  Pergjithmone Shqiptar Maska e euzfor
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Vendndodhja
  Between the heaven and the hell !
  Mosha
  34
  Postime
  110
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une e kam njohur nga chati.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Anėtarėsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nga nje e aferta ime.

  sinqerisht
  hope31
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk jame shume i sigurt ,por motres mbaj mend qe i than ka muzike shqiptare shume te bukur...
  Albasoul jeni me te miret

 5. #5
  http://www.tropoja.org
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  33
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mue kusherin im me ka tregu

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me tregoi nje shok me e-mail
  Nese ke force, gjithmone ta mbroje pa cenuar,
  edhe kur bot' e marre te vesh me faje plot.
  Qe t'i zesh bes vetvetes se je fisnik e trim
  kur bot' e tere, e ndyta, me shpifje e llum te ndot!

 7. #7
  ~NiGoTo~ Maska e Toreador
  Anėtarėsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  34
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kerkim ne Internet
  AOp Tek #Shqiperia

 8. #8
  ~NiGoTo~
  Anėtarėsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  35
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga chati pash
  Dhe me adresuan te rregjistrohesha
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 9. #9
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Kurse mua ma ka treguar vellai im por se nga e ka mesuar ai kete se di megjithate une jam shume e kenaqur qe gjeta kete faqe
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 10. #10
  i larguar
  Anėtarėsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Si u njohet me Albasoul?
  Na prezantoi nje shoqe

 11. #11
  pogradecare Maska e BarBie_GirL
  Anėtarėsuar
  21-09-2003
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ma tregovi nje shoqe (qe i rafte nje bombe ishalla lol se me mesoi edhe chatin )
  --------------------------

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Postime
  2,831
  Faleminderit
  4
  14 falenderime nė 14 postime
  Ma tregovi vellai, ati ja kishin treguar ca shoket e tij...kurse shokeve te ti nuk e di kush ju a kishte treguar...po patjeter ca shoket e tyre

  Alda.

 13. #13
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  32
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  nje shoqe shqiptare ne shkolle me tha nje dite qe shkon shpesh tek albasoul chat...keshtu qe e provova dhe un kete gje por ama vetem per 5 seconda ndenjta ne chat sepse mu duk vertet budallallek. Pastaj fillova te degjoja muzik dhe me pas gjeta forumin.
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 14. #14
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kur po kerkoja ne yahoo nje dite per muzike shqiptare, "Albasoul" doli ne fillim dhe e kam vizituar kete website perdite qe prej asaj dite...
  Cuteness !

 15. #15
  ~¤Ļs §ōōō..Mmmm Mmmm Gōōd Maska e PaMeLaA
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  In My Skin!
  Mosha
  35
  Postime
  189
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  se di kam harruar
  æ~*¤(K)(L) §wėčt Īńńō¢źńt Åńgźl (F)(K)¤*~?

 16. #16
  madmoiselle Maska e angeldust
  Anėtarėsuar
  08-06-2002
  Vendndodhja
  Michigan
  Postime
  1,375
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Amaaannn.... ja, ai komuniteti shqiptar i Bostonit ma beri sebep .... ne fillim vetem per te degjuar muzike... pastaj gjeta forumin dhe fillova te beja sherr andej nga politika... dhe me ne fund ja ku jam... moderatore...
  Kujt do t'ja kishte pritur mendja!
  In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2003
  Vendndodhja
  france
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  NE KERKIM TE INTERNETIT

 18. #18
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  48
  Postime
  695
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Rastesisht duke gjurmuar neper aforizmat shqiptare( Pramendoni meza i gjeta nje dyzine)
  Te gjitha jane thene

 19. #19
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  GOOGLE

  Search ...ALBANIAN PAGES.

  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  po shikoja per muzik shqiptare.. dhe me dha albasoul.. nder website te tjera me pelqyen kenget qe ishin tek albasoul.. dhe aty pash dhe forumin para nje viti.. atehere spara me pelqeu gjithashtu kisha dhe turp te flisja keshtu e lash..nuk e di cfare ndodhi kesaj rradhe...dicka me shtyu te rregjistrohesha... e me dha guximin te postoja..
  Be yourself and you will always be in fashion.

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Foto nga stafi i IRC Albasoul.
  Nga angel_guy nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 20:58
 2. Lamtumire Albasoul !
  Nga ToNi-R_B-BoY nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 14:14
 3. Na bashkoi Albasoul
  Nga DENIS nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •