Close

Rezultati i Sondazhit: Si keni mesuar per Albasoul?

Votues
311. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nga nje i/e njohur

  120 38.59%
 • Kerkim ne internet per faqe shqip

  141 45.34%
 • Menyre tjeter

  50 16.08%
Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 232
 1. #41
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  me tregun per te gjet kong shqiptare
  pastaj kom pa chatin lol

  ene kshu
  hym ne valle ene ska burr none me na qit mo
  o-le-le firma

 2. #42
  Fotoja e maturės :) Maska e Kinezja
  Anėtarėsuar
  04-07-2005
  Vendndodhja
  Qyteza buzė liqenit - Pogradec
  Mosha
  35
  Postime
  76
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga PrInCiPiEl

  ¤ Konkurenca e lirė nė internet - forumet, e bėnė tė vehtėn
  Kjo qe ka thene PrInCiPiEl eshte fjale me vend, edhe une ashtu u njoha edhe pse jam edhe ne ca forume tjera aktive por sic thame konkurenca dhe kualiteti ben te veten...
  Buzėqeshja i pasuron ata qė e pranojnė, por nuk i varfėron ata qė e japin.

 3. #43
  . Maska e nausika
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Rastesisht...ishte flirtim i pafajshem ne fillim...kurse tani me eshte bere fiksim
  When in Doubt, Act Stupid!

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga nausika
  Rastesisht...ishte flirtim i pafajshem ne fillim...kurse tani me eshte bere fiksim
  paka qene dahuri me shikimin e pare c;fare tipi garipi dhe ky

  une ja kam pa, ja kam pa, Google-it
  TBD

 5. #45
  . Maska e nausika
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  paka qene dahuri me shikimin e pare c;fare tipi garipi dhe ky

  looool...dhe po vene gati 6 muaj...rekord boteror

  Larsus...je ne qejf sonte apo me duket mua
  When in Doubt, Act Stupid!

 6. #46
  <-----
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Postime
  998
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Ma rekomanduan..!Qysh atehere kam shpetu...lol
  ...

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga nausika
  looool...dhe po vene gati 6 muaj...rekord boteror
  Larsus...je ne qejf sonte apo me duket mua
  pika pika mban pervjetoret kjo.. ik mi nderro dashnor

  e pra, po te bejne edhe ty site xhixha, sikur ke pire i cik me duket.. naten naten, se do flej une, ju naje s'keni c'beni
  TBD

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga Larsus
  pika pika mban pervjetoret kjo.. ik mi nderro dashnor

  e pra, po te bejne edhe ty site xhixha, sikur ke pire i cik me duket.. naten naten, se do flej une, ju naje s'keni c'beni
  Sa vone paske rene dje moj???

  te vjetrin e gjeta kur isha abroad, keshtu qe na duhej...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #49
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  37
  Postime
  635
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Me mori mqaf djali i dajes ai ma mesoi, ktu ka chat me tha flet me shqiptar/e nga nga e gjith bota, ehe aq doja un sa e provova njer, pse ndahem dot me tani
  LINDI EDHE "ANDREA"

 10. #50
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Dikush ma permendi, i hodha nje sy ne fillim, po m'u duk gjullurdi e madhe ..... lol! Nje dite, e hengra ate llokum dhe u regjistrova .......
  Tani, ehhh ....... sic thane dhe ca anetare te tjere, eshte ngjitese, e marte e mira, e marte!

 11. #51
  Perjashtuar Maska e McBlind
  Anėtarėsuar
  26-09-2005
  Vendndodhja
  ku te me kapi nata !!!
  Mosha
  42
  Postime
  29
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mua ma njohen albasolin me mbleseri. Dmth ma ngecen ne dere si i thone fjales me eshte bere si droga ky forumi.

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-07-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile

  ma ka tregu nji shoqe

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2005
  Mosha
  34
  Postime
  289
  Faleminderit
  2
  4 falenderime nė 4 postime
  nga motra , se e shihja qe ajo ter diten ne albasoul rrinte un e kritikoja, tash ja kam zan vendin asaj une

 14. #54
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Mosha
  37
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Me albasoulin ishte "love at first sight" ..lol

 15. #55
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  e goxha kohe me pare ky muhabet

  ma kan rekomanduar ene kishte gjona te lezecme
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 16. #56
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Ne fillim futesha ne chat me pas fillova te frekuentoj edhe forumin pas 1 viti ne chat.

  Forumin ma rekomanduan HaKeLBeRiFiNi me Neo_Matrix dhe sot po e frekuentoj me shume se ato
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 17. #57
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetėn sic e di unė :-) *
  Mosha
  36
  Postime
  805
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  para tre vjetesh dikur kur chatoja,,,,

 18. #58
  ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
  Anėtarėsuar
  13-12-2002
  Vendndodhja
  ♥ Camp Nou ♥
  Mosha
  37
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mua ma ka msuar nje shok.

  Dhe per ironi, ne fillim kur hynte ai ne chat, kuptohet nga Albasoul... Un ne fillim e tallja

  Ndersa tani shoku im nuk hyn me.... Dhe un s'po i shqitem dot

  Shoqeria te merr ne qafe
  ◄█ Barcelona e MADHE █►

 19. #59
  *Student I Mir* Maska e CoNNeX-
  Anėtarėsuar
  26-03-2005
  Mosha
  33
  Postime
  58
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga Ne Shoke e kam mesu
  Mos Ndalo Duke Kerkuar Ate Qe Do..Mund Te Perfundosh Duke Dashur Ate Qe Gjen.

 20. #60
  Vajzė Labėrie Maska e ~Lovely_Gurl89~
  Anėtarėsuar
  24-10-2005
  Vendndodhja
  Inside U
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kurjoziteti teper!!!

  Duke kerkuar ne Internet!
  Heyyy Mos Andejjj

Faqja 3 prej 12 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Foto nga stafi i IRC Albasoul.
  Nga angel_guy nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 21:58
 2. Lamtumire Albasoul !
  Nga ToNi-R_B-BoY nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 15:14
 3. Na bashkoi Albasoul
  Nga DENIS nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 16:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •