Close

Rezultati i Sondazhit: Si keni mesuar per Albasoul?

Votues
311. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nga nje i/e njohur

  120 38.59%
 • Kerkim ne internet per faqe shqip

  141 45.34%
 • Menyre tjeter

  50 16.08%
Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 232
 1. #21
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  si e gjeta ?
  ishte nje dite me shi ... dite boring . ketu ne pune . skisha cfare te beja si ta shtyja . dhe thashe .. te kerkoje njehere per faqe shqiptare ne internet ... me dolen shume ne fakt ..por ishte albasoul qe me terhoqi vemendjen dhe nje faqe tjeter .. qe frekuentoj me shume ..

  pershtypjet e mia per kete faqe .... nga me te mirat ..

  Pink
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #22
  marathonomaku Maska e Hekurani1
  Anėtarėsuar
  17-03-2003
  Vendndodhja
  Afer Diellit
  Postime
  287
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ma propozoi nje mik, dhe... u infektova!
  Eshte tamam si virusi!
  Deri te Molla e Kuqe!

 3. #23
  ...........
  Anėtarėsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ku mbaj mend lool...meduket se ne google duke kerkuar me doli aty
  ne forum nga nje shok
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e caci_1
  Anėtarėsuar
  25-09-2003
  Vendndodhja
  Phoenix, AZ (USA)
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Search engine
  "It is only in the misterious equations of love that any reason can be found..."

 5. #25
  *Rri me mua* Maska e Kukes_girl
  Anėtarėsuar
  23-12-2002
  Vendndodhja
  N'vend takimin tone...!
  Postime
  60
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nga nje shoqja ime.
  I wrote your name in the sky,
  but the wind blew it away.
  I wrote your name in the sand,
  but the waves washed it away.
  I wrote your name in my heart,
  and forever it will stay.

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  motra me tha ber albasoul forum
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #27
  x Maska e Elbasani_ChiCKA
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Mosha
  34
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ma ka treguar motra
  kurse asaj ja kishin treguar shoqet
  Baby_girl

 8. #28
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Kuqke ksaj radhe na i hoqen postet te dyve...po e ferkoj prap une...se mbase ksaj radhe me japin pike

  asd-itat edhe ste-rrodhet e tij.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 9. #29
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  35
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Me ka treguar nje shok, por atij i kishte treguar e dashura e tij qe jeton ne NEW YORK, por edhe me interesante te dashures se shokut tim i kishte treguar nje kineze per serverin irc.albasoul.com

  psk:
  kjo eshte e vertete zi Zoti Nje...
  My silence doesn't mean I am gone!

 10. #30
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Krejt rastesisht.

 11. #31
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga BarBie_GirL
  Ma tregovi nje shoqe (qe i rafte nje bombe ishalla lol se me mesoi edhe chatin )
  lol haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  i rafte bomba asaj aman

  kurse mua me ka mesuar nje shok dhe sa hyra ne chat per here te pare mas nje muaji behem @ dhe nga chati u fillova dhe me forumin
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 12. #32
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me albasoulin u njoha keshtu:Kerkim ne internet per faqe shqip

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Me Albasoul jam njoft per mes Chat-it , prej vitit 2002/2003 , kur kan qen ne server Amerikan.

  Ne at koh mesuam te benim floode dhe vizituam edhe kanalin #Shqiperia , dhe prej asaj dite kam qen user i rregullt i Albasoul.Com dhe kanalit #Shqiperia..

  Nje ashtu mos ta harroj se Nick-u CrAzY-BoY me ka qu deri tek kanali #Shqiperia

  Besoj qe mjafton
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 14. #34
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  ehh Albasoul e kam njohur qe atehere ku ka qene ne google/albasoul qe atehere e mbaja mend pastaj kaloj ne albasoul.com qe u be faqe shum shum e njohur dhe e pasur me shum info .

 15. #35
  .
  Anėtarėsuar
  27-05-2004
  Postime
  965
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nga nje kerkim ne internet per faqe shqip.

 16. #36
  i/e larguar Maska e selina_21
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Si keni mesuar per Albasoul?  Nga Nje I Njohur...AH
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 17. #37
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  35
  Postime
  1,117
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  me ka sjell nje shok ktu para nja 2 viteve dhe qe atehere jam i rregullt dmth vetem ktu futem
  M&M

 18. #38
  Akulli Maska e DiGiTeX
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Diku Rreth Botes
  Postime
  378
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  une per vete kam mesuare na nje i njohure i imi per albasoulin .... pasi nuk kisha se c`fare te beja ne kohen e lire... dhe futesha ne chate
  "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

 19. #39
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Cool

  Si keni mesuar per Albasoul?

  Pyetjet e Sondazhit
  • Si keni mesuar per Albasoul?
   • Nga nje i/e njohur

   • Kerkim ne internet per faqe shqip

   • Menyre tjeter  ¤ Konkurenca e lirė nė internet - forumet, e bėnė tė vehtėn


  Neve,
  PrInCiPiEl
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PrInCiPiEl : 23-05-2005 mė 01:56

 20. #40
  -==|ylli_forumit|==- Maska e ElMajico
  Anėtarėsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  [Milano].Me Zemer Atje...Tek e Vjetra e Bukura [Shqiperi!!!]
  Mosha
  35
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Si fillim hyja ne chat me kujtohet sot edhe webmasteri e vjeter.

  Me pas u njoha me forumin por jam regjistruar vone...

  Me pas me pelqeu me shume forumi u regjistrova dhe ia sot jam nje vizitor i rregullt ku me pelqejne shume sherbimet si psh Muzika?? vdesss...

Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Foto nga stafi i IRC Albasoul.
  Nga angel_guy nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 20:58
 2. Lamtumire Albasoul !
  Nga ToNi-R_B-BoY nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 14:14
 3. Na bashkoi Albasoul
  Nga DENIS nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •