Close

Rezultati i Sondazhit: Si keni mesuar per Albasoul?

Votues
311. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Nga nje i/e njohur

  120 38.59%
 • Kerkim ne internet per faqe shqip

  141 45.34%
 • Menyre tjeter

  50 16.08%
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 232 prej 232
 1. #221
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  po pse quhet albasoul dhe jo forumishqiptar????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 2. #222
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  po pse quhet albasoul dhe jo forumishqiptar????
  ma ha mendja Albasoul eshte "kompania" e gjitha. FSH eshte vetem nje pjese.
  ne fund te faqes jane disa lidhje... qe te cojne neper faqet e tjera, qe nga sa kam pare une nuk jane te azhornuara
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 3. #223
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  cfare domethene Albasoul????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 4. #224
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Ha ha haa... Une thash, mos po beje ndonje pyetje inteligjente ti, ose mos kishte keqkuptim. Por qenke thjesht injorant nga anglishtja...

  Alba - mendoj si rrenje e fjales Albania
  Soul - anglisht, shpirt.

  Pra, Albasoul = Shpirt Shqiptari.

  E ke edhe tek "te dhenat" e profilit te Albo, ne te majte te cdo postimi...
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 5. #225
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  kur "kompania" eshte shqiptare pse e shkruani ne anglisht logon??? (ne kundershtim me rregulloren)

  p.s. por jo injorant ne shqip
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 6. #226
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  kur "kompania" eshte shqiptare pse e shkruani ne anglisht logon??? (ne kundershtim me rregulloren)

  p.s. por jo injorant ne shqip
  Po eshte themeluar ne SHBA, ma merr mendja... Pastaj sado qe frekuentohet nga publiku i gjere, eshte prone private.
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 7. #227
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Eshte forumi me i madh, dhe ka grafiken me te mire dhe me te bukur. Natyrisht paraqitja mund te optimizohet edhe me, por deri me tani eshte me e mira ne qarkullim...
  pse thua qe ka grafiken me te mire e me te bukur atehere????!!!!

  p.s. cdo kompani fillon me logon dhe nuk kemi te bejme me nje MacDonald! nese mamaja ime (qe nuk eshte zezake) do te anetaresohet ne Albsoul dhe nuk e kupton kete logo (fjale me sakte), atehere ti ke humbur nje njeri me vlere (vlere per mua)...e sa te tjere ke humbur ne kete menyre
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 8. #228
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Ste kuptova dot. E shtjellon dot me gjate...?
  'Who is John Galt?'
  To say 'I love you' one must first be able to say the 'I' - Ayn Rand

 9. #229
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  nese nje person qe nuk eshte nga SHBA (USA), por eshte shqiptar lexon fjalen Albsoul dhe nuk di anglisht, eviton regjistrimin pasi mendon qe eshte fjale e huaj (joshqipe) per te...keshtu ti e "humbet" si fans apo si anetar te ri...ka edhe nga ata qe nuk dine anglishten (ne kete rast) edhe si puna e mamase sime...

  p.s. ty anetaret te interesojne shqiptare, se te huajt as qe duan t'ja dijne ne shumicen e rasteve...oqej?
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 10. #230
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Kerkim ne internet.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 11. #231
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  halli eshte si me u nda se po lejme nam po plakemi mbi tastiere
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 12. #232
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Si u njohët me Albasoul?

  Citim Postuar mė parė nga Do Not Tread On Lexo Postimin
  Ste kuptova dot. E shtjellon dot me gjate...?
  Albasoul

  Albanian Soul

  Shpirti i shqptarit
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Tema tė Ngjashme

 1. Foto nga stafi i IRC Albasoul.
  Nga angel_guy nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 09-03-2012, 20:58
 2. Lamtumire Albasoul !
  Nga ToNi-R_B-BoY nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 14:14
 3. Na bashkoi Albasoul
  Nga DENIS nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2006, 15:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •