Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Marjan sebaj-sopi: Ftes pr promovime t librave

  Marjan Sebaj - Sopi: Ftes

  Emri: 14440748_1390002337696397_8147024919506930360_n.jpg

Shikime: 262

Madhsia: 47.5 KB

  Emri: 14485027_1390002214363076_7649621030104753670_n.jpg

Shikime: 202

Madhsia: 55.0 KB

  Emri: 14457297_1390002281029736_613879971463823938_n.jpg

Shikime: 191

Madhsia: 44.9 KB

  Ftojm t gjith dashamirt e librit t merrni pjes t Shtunn me datn 01.10.2016 n promovimin e tre librave t autorit Marjan Sebaj Sopi.
  Promovimi do t mbahet n Shtpin e Kulturs ‘’Bajram dhe Gursel Sylejmani’’ n Viti n ora 15.00.
  Mbshtetja dhe organizimi i promovimit do t jet nn patronatin e Drejtoris pr Kultur, Rini dhe Sport.
  Qytetar t nderuar, ardhja e juaj do na gzon pamas por njkohsisht do jet edhe shenj mirnjohje e respekti pr autorin por edhe mbshtetje pr shkrimet e radhs, prandaj me gzim e knaqsi JU MIRPRESIM!
  N emr t autorit t librave Marjan Sebaj Sopi-t, Drejtoria pr Kultur, Rini dhe Sport q tani ju falenderon pr kontriboutin, ardhjn dhe prezencn Tuaj!

  Kaltrina G. SYLEJMANI, Drejtoresh n DKRS
  Viti; 28.07.2016

  Programi:
  1. Himni i Republiks Kosovs dhe Himni Kombtar
  2. Fjala prshndetse nga ana e institucioneve t Komuns
  3. ‘’DRIT SHPRESE’’ (Poezi), pr librin flet z. Muzafer RAMIQI, redaktor
  4. ‘’NJERIU MES LIRIS DHE PRGJEGJSIS’’ flet Dr.don Mikel SOPI, reensent
  Pik muzikore (Klasik)
  5. ‘’ JEHONA E FOLES II’ (Monografi, bashkautor z. Nazif LAI, historian)
  Kumtesa e prof. Dr. Jahja DRANOLLI, reenzent
  Kumtesa e prof. Isak AHMETI, parathns i librit
  Pik muzikore (Klasik)
  6. Fjala falenderuese e prof. Nazif LAI

  FUND
  7. Poezi nga Marjan Sebaj Sopi; EMRI NN...(prcjell me muzik, kavall o lahut)
  8. Koktej rasti...
  Programin e udhheq:
  z. Alfred PJETRI
  Ndryshuar pr her t fundit nga lek-p : 28-09-2016 m 13:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •